Už to, že máme doma černou kočku, tedy kocoura o něčem vypovídá. Jde-li o takové ty magické záležitosti, bereme je u kocoura doma za své. A tak bereme tak trochu za svůj i nadcházející úplněk. Dnes nás dokonce čeká modrý úplněk.
Je sice teprve třetí měsíc nového roku, ale už podruhé tu máme měsíc s modrým úplňkem, neskutečné. Zatímco v únoru se nám Měsíc v úplňku neukázal, v březnu nás to čeká hned dvakrát, dnes poprvé.
Síla Měsíce a úplňku
Není pochyb o tom, že Měsíc svoji silou ovlivňuje i planetu Zemi. Důkazem je každodenní příliv a odliv oceánu, který odráží to, jak blízký nebo vzdálený je Měsíc. V době úplňku (a novu) je příliv a odliv nejsilnější.
Měsíc vodu oceánů přitahuje svoji přitažlivou silou. Když si vezmeme, že 75 % člověka tvoří voda, byl by div, kdyby Měsíc neovlivňoval i nás.
Úplňková noc je pro mnoho z nás nocí, kdy méně spíme. Úplněk se pojí i se zvýšenou citlivostí, náladovostí nebo vnímavostí.
Stejně jako Měsíc projasňuje krajinu, projasňuje také lidskou mysl, bystří smysly a odhaluje i to, co bylo doposud skryté v podvědomí.
Tady najdete o síle Měsíce a úplňku víc.
V článku se také dozvíte, že úplněk je ideální “čas si něco přát”.
Budete si dnes něco přát? A jak to máte s úplňkem vy?*enzo*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account