Premenstruační fáze je také fází kreativní a teď už je mou oblíbenou (ale já mám ráda všechny fáze :P)…

Vždycky to tak však nebylo. Bývala jsem na lidi pravidelně před menstruací protivná. Nebo lépe řečeno, abych být nemusela, zalezla jsem si někam, kde jsem nikomu nepřekážela a dělala jsem, že vlastně nejsem. V tom to svém „úkrytu“ jsem byla naštvaná sama na sebe, že jsem zas na všechny okolo nepříjemná. Neměla jsem se za to moc ráda.

Jaká úleva přišla, když jsem se začala zajímat více o své ženství a cykličnost jako takovou. První úleva přišla se zjištěním, že v tom nejsem sama a druhá, že se ta energie, která způsobuje “náladu na prd”, dá nasměrovat jinam, než na lidi a dokonce, mi může být užitečná.

Co jsem začala dělat jinak? Místo toho, abych neustále kritizovala ostatní, začala jsem zaměřovat pozornost sama na sebe, na to, co bych ve svém životě chtěla změnit. Ať už šlo o maličkosti jako udělat čistku na mém stole a řádně se vyřádit v trhání papíru, aby ze mě mohlo spadnout počáteční napětí ,nebo přemýšlením, co na mých projektech není úplně nej a dalo by se udělat lépe či úplně vyřadit… to se dá použít na všechny oblasti v našem životě. Cíleně ničit nebo možná lépe propouštět to, co už mi neslouží, mi dovoluje si i tuto část cyklu daleko víc užít. A hlavně už ze mě nemusí být takový asociál jako dřív ;).

Sice si občas nějakou tu uštěpačnou poznámku nemohu odpustit, nicméně už se za ní rozhodně netrestám a to i proto, že vím, že mě okolí bere takovou, jaká jsem. Protože jsem se taková začala akceptovat i já sama… 

Chtěly byste to taky tak, ale nevíte jak na to? Rády Vám pomůžeme, stačí si vybrat z naší nabídky.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account