138

 
V dnešní době je kladen opravdu velký důraz na to, co člověk zná. Je důležité hodně vědět a taky hodně přemýšlet.
Je to ale opravdu důležité?
Naše hlava je totiž zahlcena všemi informacemi a jsme z toho pěkně přepracovaní a většinou i dost v depresi. Mozek totiž neustále vymýšlí další a další úskalí našeho života a může nám ho dost komplikovat. Neříkám, že máme přestat myslet, ale zkuste stejnou pozornost, jako mozku, věnovat i našim pocitům.
Uvidíte, že se vám to vyplatí.
 
Během konzultací, které mám se svými klientkami, se často věnujeme našemu uvažování. A musím konstatovat, že se věnujeme hlavně naší minulosti. V hlavě totiž máme převážně minulost. A podle minulosti se taky řídíme.
Jenže, pokud chceme něco změnit, tak to nemůžeme dělat s informacemi, které máme v hlavě – tedy s minulostí – ale musíme do naší hlavy vložit jiné myšlenky. Mozek se ale brání změně, a tak nejlepší, jak něco změnit, je začít od našich pocitů. Když změníme pocit, změníme i myšlení. A tím změníme i výsledek a v hlavě budeme mít nové myšlenky, které nám budou pomáhat.
Tento způsob využívám i u hubnutí. A dá se použít úplně pro každou změnu. Je spousta lidí, kteří chtějí zhubnout, ale prostě jim to, z nějakého důvodu, nejde. Největší úspěchy jsem zažila, a klientky taky, když jsem začala měnit myšlení. V tu chvíli se otevřou úplně jiné dveře a najednou hubnutí jde samo.
 
 
Ráda bych se s vámi podělila o komentář, který mi napsala Johana (absolvovala kurz a několik osobních konzultací):
Díky skvěle vypracované podpoře, jak zázračně zhubnout, se mi změnil celý náhled na jídlo i na celé moje fungování v kuchyni, při nakupování a stravování. Po absolvování kurzu jsem schopna pravidelného stravování, jídlo si užívám, vychutnávám a jím do polosyta. Cítím se opravdu báječně, pravidelně jím, nakupuji zdravě a paradoxně zjišťuji, že moje peněženka netrpí, naopak peníze se nekutálí tak, jako když se kupovaly denně uzeniny, koláče, buchty, tu a tam víno, pivo a podobně. Jsem mnohem více pohyblivější, pravidelně sportuji a nyní již vím, že výsledkem celého úžasného kurzu není jen hubnutí, ale uvědomění si sebe, ozdravení mysli a nastartování pozitivního stylu žití. Celý kurz je nastavený velmi autenticky, nutí pracovat člověka se svými nejniternějšími naprogramovanými zlozvyky a učí ho, jak se zbavit starých vzorců a jak tyto nahradit správnými návyky. A pokud člověk chce, může kurz praktikovat také například na odstranění závislosti v kouření, či v kurzu může najít cestu, jak překonat dávné potíže, které zanechaly stopu v naší psychice. Moc ráda bych se podělila o své pocity s někým, kdo tímto kurzem prošel také, také jste tak nadšeni? Já velmi.
Johana

http://zazracnehubnuti.eu/najdete-si-tu-spravnou-metodu-hubnuti/
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account