Ta čísla se mění každou chvíli. 🙂 Už je 19. prosince, a adventní kalendář se Zákonem Přitažlivosti už téměř spí (což je odkaz na brzký příchod Vánoc a taky na dnešní téma). 
 
Spánek, mocný přítel každého těla. ☺️ Někdo by mohl spát pořád a někdo má tolik energie, že se mu spát vůbec nechce (zde je ovšem otázka, jestli to tak zůstane pořád). O míře spánku, jeho hloubce a dalších proměnných se vedou mnohaleté diskuze, výzkumy atd. ???? 
 
My se na spánek a jeho sílu podíváme z hlediska VIBRACÍ a Zákona Přitažlivosti. Naše mysl je v průběhu dne ovlivněna spousty věcmi/informacemi/našimi vzorci…, a tak někdy přitahujeme to, co zrovna nechceme nebo nám nejde přitáhnout to, co chceme. Toto se týká i tématu ZDRAVÍ.  
Jednoduchá rada: “Jdi si lehnout.” V mnoha případech zabírá, neřeš žádný stav, který ti v tuto chvíli nevyhovuje. Lehni si a před spaním se, co nejlépe nalaď: “Jsem na bezpečném místě, oceňuji měkkost této postele, oceňuji teplo pod peřinou, cítím se uvolněně a ve spánku se proměňuje mé vědomí i podvědomí. Po probuzení se cítím čile, vitálně, zdravě a vybírám si stále lépe myšlenky, ze kterých mám dobrý pocit.” (nebo nějak podobnoě). Spánek neutralizuje naše vibrace a uvolnění, které nastává, dochází k naladění na vaše přání, které se postupně plní rychleji (třeba ZDRAVÍ těla).  
Já jsem se před několika lety potýkala s tím, že mi nešlo usnout. Jednoho večera mi přišla myšlenka: “SPÍM”. A tak začala moje vlastní AUTOHYPNÓZA. Po nějakou dobu jsem si před spaním odříkávala: SPÍM, SPÍM, SPÍM, až jsem usnula. Pak jsem jsem si to jen myslela a do pár minut jsem spala. 
Téma spánku mě zajímá více, a tak se brzy chystám přečíst knihu: “Proč spíme?” A jsem zvědavá, na jaké novinky vědci přišli. 🙂 
Tak se mějte, spěte a snětě.
Radka Pastyříková ☺️???? 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account