Miluji svou práci a to, co mi život přináší. Děkuji i za ty klientky, které se vždy ozvou v ten správný čas – ať již se zpětnou vazbou či jen tak. Stejně tak mi pomohl tento týden hovor (který přišel jak na zavolanou) s jednou z žen, s kterou se známe mnoho let (s několikaletou pauzou), která prošla i cyklem jarních kurzů zaměřených na ženství.
Je krásné pozorovat, jak ženy, které jsem měla a stále mám možnost provádět na jejich cestě ženství ať již v rámci skupinových kruhů či individuálních konzultací, krásně rozkvétají.

Máš-li chuť si ujasnit, kdo jsi, kam směřuješ a potřebuješ trochu motivace na své cestě, dej mi o tom vědět. Pomohu ti provést tě po tvé vnitřní krajině, kde máš uloženy všechny odpovědi.
Chceš-li se zaměřit více na své pánevní dno, pak jsou tady kurzy pánevního dna a individuální konzultace, které ženám napomáhají např.:
???? objevit svůj střed
???? probudit svou ženskou sílu
???? s bolestivou menstruací
???? s poklesem pánevního dna
???? objevit cestu k přirozenému otěhotnění
???? s uzemněním a nalezením stability v životě
???? s probuzením kreativity, radosti i hojnosti
Během skupinových kurzů i individuálních konzultací se setkáš se svou vnitřní divoškou, pochopíš, jak lépe zpracovat vše, co je uloženo ve tvém středu – v tvém pánenvím dnu.
Máš-li chuť, přihlaš se na některý z vypsaných kurzů, v první polovině roku 2020 se můžeme potkat v Říčanech u Prahy, ve Františkových Lázních, v Sebuzíně ve Vila Sebuzín, v Chorvatsku s CK FIT. Další akce budou postupně vypsány 🙂
Chceš-li mít více prostoru sama pro sebe, nezdráhej se mi o tom napsat – je možné se domluvit i na individuálním kurzu či konzultaci.
Na všechny akce i konzultace jde po uhrazení faktury vystavit i poukaz, kterým můžeš udělat radost sobě nebo někomu ze svého okolí.
Přehled všech akcí najdeš zde: https://www.byasma.cz/kalendar-akci/
Chceš-li si objednat individuální konzultaci či kurz, napiš mi zde do zprávy nebo e-mailu as**@vo***.cz
Těším se.
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account