Číslo 13 mám od dětství ráda, vždy v mém životě bylo spojeno s příjemnými věcmi. A tak se na 13tého vždycky těším (ostatně na který den ne, že?). Dnes je prostě příjemný den, ve kterém stojí za to si opět připomenout, jak tato planeta FUNGUJE, a jaké energie můžeme použít k šťastnému životu. Adevtní kalendář se Zákonem Přitažlivosti nám odkrývá další okénko.
Pojďme se na to kouknout zblízka. ????
 
“Přitahuji si to, po čem toužím a můj osobní svět/má realita se tomu přizpůsobuje.” Tuto afirmaci jsem vybrala, jako zaměření pozornosti na to, po čem toužíš. Proč? Opět, ve svém světě vidím to, na co zaměříme pozornost (třeba zdraví/ne-moc, u sebe či u druhých…). Je to jako silné zaklínadlo, které ti má vtisknout vědomí toho, kým jsi a že to, co se děje kolem je ve tvé režii.
 
I to, co zrovna teď ve své realitě nevnímáš je na vibrační úrovni už HOTOVÉ. Všímej si synchronicit a brzy se to ZHMOTNÍ ve tvé realitě.
Ano, jakákoliv myšlenka, se zapisuje a zůstává u tebe. Já někdy některé věci i mažu, protože se mi stává, že se něco zhmotňuje zpětně – v době, kdy je mi to úplně JEDNO, a do té doby zjistím, že to k ničemu nepotřebuji ☺️ To asi znáte, naše tvůrčí mysl je někdy schopná vymyslet spousty zajímavých věcí, že? A s tím, jak se pro-měňujeme a mění se naše životní cesta se dřívější přání nemusí slučovat s tím, co chceme teď.
Spousta věcí se nám “pomalu” zhmotňuje skrze synchronicity – potkáme se s člověkem, na kterého myslíme, vidíme někde různé vzkazy/nápisy, vnímáme různé věci. Vesmír s námi tak komunikuje a dává nám vědět, na jaké jsme cestě, přičemž my ji vždy můžeme změnit. ☺️
 
Jakých synchronicit sis všimla ve svém životě v několika předešlých dnech, týdnech, měsících? Nebo, je něco, co sis dřív nespojila, a teď věci do sebe krásně zapadají? Sedni si, zklidni se, a projdi si aspoň v mysli předešlé hodiny a najdi synchronicity, možná budeš překvapená.
 
Měj se krásně s tvoř to, co chceš.
Radka Pastyříková 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account