Získání kontroly nad vaší energií: Konec psychickému vysávání

Každý z nás se nejednou cítil tzv. „vyždímaný“ po náročném dni v práci, na úřadech apod. Také znám ty případy, kdy se i záměrně vyhýbáte daným osobám, protože jednání s nimi je vyčerpávající, kdy kličkujete mezi ostatními jako zajíc, jen abyste nepotkali toho, kdo vám tak „pije krev“. Ve skutečnosti váš krevní oběh zůstává nedotčen, ale dochází k úniku k vaší energie. Pokud se tedy potkáváte s někým takovým a vaše stavy po jednání s dotyčnou osobou necháváte být s mávnutím ruky, mohlo by se stát, že když s tím neděláte nic vy, pak bude jednat vaše tělo. Promluví k vám svým stavem, svou vyčerpaností, dojde ke snížení obranyschopnosti, neboť vaše aura má trhliny a virózy, záněty a chronická onemocnění to budou vnímat jako zájezd all inclusive, pobyt ve vašem těle je navíc nebude nic stát, protože za vše zaplatíte vy.

Jak je to vůbec možné? 
Je to stejné, jako když užíváte mobilní telefon, nebo se díváte na některý z kabelových programů v TV. S dotyčnou osobou jste propojeni, ne přes družici nebo vysílač, ale přes energetická vlákna. A tak probíhá vysílání, a to buď negativní energie a nebo jen čerpání vaší energie. Můžete být klidní, vaši „Smlouvu o odběru“ můžete ukončit, jak? To vám podrobně popíši níže.

Učiňte konec černému odběru vaší energie
Jedná se o jednoduché, ale přitom velmi účinné mentální cvičení (dosud jsem ve své praxi nezaznamenala jediný neúspěšný proces). Ukončení energetických vazeb vám nezabere mnoho času, ale je nezbytné, aby bylo provedeno v klidu, na místě, kde se cítíte v bezpečí (doma, nějaké místo v přírodě, kam často chodíte, kde však nebývá mnoho lidí). Je důležité, abyste při tomto procesu byli momentálně „v pohodě“ abyste se „na to cítili“.

Pokud budete provádět doma:
Připravte si čistý stůl, na kterém bude svíčka, křišťál (pokud nemáte postačí sklenice čerstvé vody) papír, psací potřeby – nic jiného by v danou chvíli na stole nemělo být, mobilní telefon by měl být ztišen, vypnut nebo ponechán v jiné místnosti.

Mějte to černé na bílém
Na papír si napište co bude předmětem ukončení (např. ukončení energetických vazeb, smluv, dohod, slibů, závazků), poté uveďte konkrétní údaje o sobě, např: já, Hana Melicharová, nar…..bytem…..nyní napište o co žádáte např. žádám o ukončení energetických vazeb mezi mnou a panem/paní…..zde doplňte iniciály osoby (pokud neznáte datum nebo bydliště narození, pokuste se osobu co nejvíce přiblížit a specifikovat. ….a pak pokračujte…..na všech časových úrovních nyní a navždy, tak, aby nadále nedocházelo k čerpání energie proti mé vůli, děkuji amen.
Když budete mít napsáno, párkrát se prodýchejte pozvolna a přitom zhluboka, nosem nádech, ústy výdech, napijte se vody.

Tři důležité kroky:

1)    požádejte o ochranu – před samotným procesem požádejte o vaši ochranu před negativní energií. Koho? Toho nebo to,  v co vy sami věříte – Boha, anděly strážné, vesmír, víly, aj., skvělým pomocníkem a ochráncem před negativní energií je Archanděl Michael. Požádejte o ochranu před negativní energií, která by vás mohla ohrozit nebo omezit a poděkujte!

2)    Předneste předmět zrušení: nahlas, potichu, jak vám to vyhovuje, klidně i víckrát zkrátka tak, aby to zaznělo. Během toho vše roztrhejte na malé kousky a poté spláchněte do toalety.

3)    Požádejte o ukončení vazeb a poděkujte – i když předmětem bude rušení, po skončení přednesu i přesto znova požádejte o ukončení vazeb mezi vámi a osobami o kterých byla řeč a poděkujte.

Umyjte si ruce pod tekoucí vodou a napijte se čisté vody.

Pokud budete provádět venku, třeba už jen z důvodu, že doma to dělat nechcete, pak si zvolte místo např. kousek místa na kraji lesa. Odhrňte větvičky, můžete ohraničit kameny, i zde zapalte malou svíci a vše můžete pak „pohřbít“ do země a umocnit to tím, že vše zatížíte kamenem. Třeba zrovna tím, který vám v daný moment spadl ze srdce J

Zpětná vazba přijde sama
Jak si ověříte, že to funguje? Zkrátka tak, že až s dotyčnou osobou přijdete opětovně do styku, nechá vás jednání s ní zcela chladnými, a navíc, budete schopni dotyčné osobně bez problému oponovat nebo ji dokonce odmítnout.

Pozor na psychického upíra
Pokud budete končit energetické vazby mezi vámi a tzv. psychickým upírem – i zde je tento proces úspěšný, nicméně zpětná vazby probíhá trochu jinak, pro vás to bude zkouška jak obstát. Neslevujte! Psychický upír pocítí omezení zdroje přísunu energie (vaší) a bude se nejprve jemně pokoušet zdroj obnovit – může se snažit si vás různě předcházet, nebo vás začne třeba jinak (vřele) oslovovat, už toto je náznak toho, že si je vědom nějaké změny. A protože on cizí energii potřebuje, nespokojí se jen tak s tím, že nezíská to, co chce. Mohou nastat i případy, kdy vám dá jen tak na oko „na chvíli klid“ a pak to zkusí zase znova, ale to přijde už s hotovou věcí. I v této situaci si stůjte za svým (stůjte si sami za sebou). Časem vám klid opravdu dá, nezmění se, jen si vyhlídne jiný zdroj energie, aby mohl znova vysílat.
Pokud tedy hodláte ukončit energetické vazby nebo jiné úmluvy, smlouvy, dohody a závazky, které jste kdy možná někdy učinili (někdy jsou myšleny minulé životy) právě s výše popsaným „upírem“, můžete samotný proces umocnit tím, že při čtení můžete papír, na který jste vše popsali jednoduše roztrhat a postupně spálit a s bezpečným odstupem dohlédnout na to, že shořel každý popsaný kus papíru. Pokud ne, spalte čistým kouskem papíru. V žádném případě nesahejte na nic, co jste dali ohni.

Vezměte si svou energii zpět
Během procesu můžete také požádat o vzetí si zpět vaší čisté energie, kterou jste do dané osoby či situace investovali. Samozřejmě neočekávejte jednorázovou přílivovou energetickou vlnu, ale pozvolný nárůst. Protože stejně tak jste svoji energii vynakládali.

Vaše odměna
Bude se vám lépe dýchat, vrátí se vám chuť do života, budete se lépe soustředit, protože již nebudete směřovat energii do míst, která vás zatěžovala, ale konečně zase budete mít prostor pomyslet na své záměry, vzít si svou oblíbenou knihu. Začnete opět zářit. Naopak od druhé strany, která bude pohasínat. Pokud jsou totiž energetické vazby velmi silné, může se stát i to, že když jste odstřihli proud, tak druhá strana může mít i drobné „zdravotní potíže“ v důsledku nerovnováhy, nedostatku (vaší) energie.

S láskou Hanka

Zdroj foto: Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account