V dnešní době se služba streamování hudby stala nepostradatelnou věcí v našem zábavním životě. Neexistuje však nic jiného, ​​než vlastnit offline hudební sbírku, kterou můžete poslouchat kdykoli a kdekoli pouze pomocí náhlavní soupravy, aniž byste museli mít připojení k internetu.
Stahování hudby však někdy není tak jednoduché jako rozdávání účtu za nákup věcí. Jedním z příkladů je stahování hudby SoundCloud, což je především služba na vyžádání, která se spoléhá na streamování hudby uživatelů prostřednictvím webových stránek a telefonních aplikací (iPhone i Android).
Další výhodu získává také z toho, že uživatelé platí neomezené předplatné (neomezené předplatné) 12 $ měsíčně za poslech hudby bez přerušení z reklam a lze je prohlížet offline v mobilní aplikaci. Ale abych byl upřímný, je příliš absurdní platit tolik za stahování hudby umělců, kterou mohou fanoušci poslouchat zdarma.
Jak tedy přesně stáhnout hudbu SoundCloud do svého zařízení? Ve skutečnosti existují 2 způsoby, v tomto článku vás provedu 2 velmi snadnými způsoby, jak stahovat hudbu ze SoundCloud!
Oficiální způsob stahování hudby ze SoundCloudu
SoundCloud má funkci, která umožňuje umělcům přizpůsobit si stahování svých skladeb. Tato funkce však stále má určitá omezení, jedním z nich je, že vám umožňuje stáhnout pouze jednu skladbu najednou, ale nelze stáhnout celý seznam skladeb najednou.
Chcete -li stáhnout hudbu SoundCloud s autorskými právy umělců, stačí kliknout na tlačítko Stáhnout pod skladbou. Pokud ne, znamená to, že umělec nemá možnost povolit stažení této skladby.
Neoficiální způsob stahování hudby ze SoundCloudu
Někdy se pod skladbou, jak je uvedeno výše, tlačítko Stáhnout stáhnout neuvidíte. Nebojte se, i když nemůžete stahovat přímo ze SoundCloudu, stále můžete použít jinou metodu. Tímto způsobem budeme muset zkopírovat adresu URL skladby do online dekompresního nástroje. Pomocí tohoto nástroje můžete získat zvukové soubory ze serveru SoundCloud.
Zde jsou kroky:
Krok 1: Najděte skladbu, kterou chcete stáhnout, na SoundCloudu. Zkopírujte adresu URL z adresního řádku v horní části prohlížeče.
Krok 2: přejděte na stránku Soundcloud mp3 downloader
Krok 3: Vložte adresu URL a klikněte na tlačítko Převést
Krok 4: Poté stačí kliknout na tlačítko Stáhnout skladbu a zvolit umístění pro uložení skladby, bez ohledu na to, zda je na počítači nebo hudebním zařízení.
Na závěr
Vlastnit obrovský obchod s hudbou na počítači (nebo notebooku) je úžasná věc. Hudbu jste si ale již stáhli, nyní ji musíte vzít s sebou, abyste ji mohli poslouchat. Možností je také načtení hudby do vysílače pro přehrávání v autě. Umístění hudby do telefonu je však skvělý způsob, jak ji poslouchat kdykoli a kdekoli.
Odpověděl jsem tedy na otázku, kdy si chcete stáhnout hudbu SoundCloud, 2 velmi jednoduchými a pohodlnými způsoby. Pokud máte nějaké dotazy, zanechte nám komentář níže!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account