Často jsou to především ženy, které jsou ze strany muže obletovány a zahrnovány pozorností. Dostávají pěkné dárky nejenom na Vánoce, narozeniny, ale v průběhu celého roku.  Ne snad, že by ženy na muže zapomínaly schválně, ale přiznejme si, že vybrat vhodný a originální dárek pro muže není vždycky snadné. Přesto by i muži měli mít možnost radovat se z nějakého pěkného a jedinečného dárku. Rumový adventní kalendář je krásným příkladem takového příjemného překvapení.
Ocení muži spíše ponožky, nebo kvalitní rum?
Protože muži obvykle nedávají příliš najevo, jaký konkrétní dárek by si přáli, často skončí snaha o jejich obdarování u ponožek nebo svetru se sobem. Ženy navíc mnohdy ani netuší jaký vkus muži mají, neboť ani to není typickým tématem hovoru, kterého by se muži rádi účastnili. Přesto ale existují dárky, které mužům udělají opravdovou radost.
Adventní rumový kalendář je tím pravým dárkem pro opravdové muže. Ať již mají v předsvátečním čase narozeniny, svátek, anebo jim prostě budete chtít udělat radost jen tak, z takového dárku budou nepochybně nadšeni. Představte si tu chvíli, kdy muž místo svetru rozbalí dárek a nalezne v něm elegantní, černozlatou krabici. Je plná překvapení a na každého muže působí opravdu magickým dojmem.

 
Špičkové rumy pro čas adventu
Malé lahvičky, které se v kalendáři skrývají, nejsou rozhodně žádné obyčejné rumy. Jedná se o originální značky s chutí z velkých dálek. Celý měsíc budou moci obdarovaní muži ochutnávat špičkové rumy z celého světa. Na své si přijdou fanoušci výraznějších chutí, stejně jako příznivci jemnějších večerních druhů.
V degustačních lahvičkách se skrývají rumy sladké, suché, ty s vysokým obsahem alkoholu i ty, ve kterých je ho o něco méně.  Rumy se navzájem často liší již na pohled svým odstínem. Je to prostě takové velké surprise pro dospělé a objevování nového je nedílnou součástí zážitku z rumového adventního kalendáře.
Rumový adventní kalendář díky tomu navíc umožní člověku poznat podobu rumové kultury celého světa. A proč si třeba chutě jednotlivých rumů nezapisovat nebo se s nimi nepodělit s přáteli na sociálních sítích? Mimo jiné vám to umožní ujasnit si své chuťové preference a až potom vyrazíte do obchodu pro velkou lahev, půjdete na jistotu.
Ve dvou si rum vychutnáte nejlépe
Je skvělé mít možnost si každý prosincový den po příchodu z práce vychutnat tu jedinečnou rumovou chuť pro opravdové chlapy. Je ale ještě mnohem lepší, pokud se muž může o tento zážitek podělit. Rumový adventní kalendář proto obsahuje kromě 24 lahviček i dvě degustační skleničky. A proč by tím, kdo se k muži při degustaci připojí, nemohla být i žena? I ona si jistě ráda vychutná originální chuť kvalitního letitého rumu. Advent bude i díky tomu určitě o hodně veselejší.
Adventní rumový kalendář je pro muže zkrátka ideálním dárkem. Ti na něm totiž ocení jak originalitu, tak exkluzivní vzhled. Tím, co jim ale udělá radost nejvíce, bude obsah. Špičkový rum ocení každý muž. Pokud bude mít navíc možnost vychutnat si jej 24 dní po sobě, pokaždé v jiné formě a podobě, ke štěstí mu nebude chybět vůbec nic.
Rumový adventní kalendář je navíc vhodný jak pro znalce rumu, tak pro ty, kdo s ním zatím nemají tolik zkušeností. Ti první budou nadšení z široké palety druhů a chutí, ti druzí se v ní díky kalendáři zorientují a o rumu se něco naučí.
Rumový adventní kalendář je mezi luxusními dárky pro muže již několikátým rokem opravdovým hitem a ani letos tomu jistě nebude jinak a zájem o něj bude v období začínajícího adventu enormní. Hledáte-li inspiraci pro dárek s puncem luxusu, který by muži udělal radost, rumový adventní kalendář je tou pravou volbou. A proto volím rum ne ponožky.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account