Mobilní editor od Webnode vám ušetří čas a energii. Vlastní webovou stránku si můžete vytvořit v jakémkoliv prohlížeči bez nutnosti stahování různých aplikací. Mobilní editor je dostupný kdekoliv a kdykoliv, na cestách nebo dovolených. Už nemusíte zapínat počítač při každé aktualizaci vašich webových stránek. Všechny potřebné úpravy uděláte rychle a jednoduše na vašem mobilu nebo tabletu.
Tvorba stránek nebyla nikdy jednodušší, nepotřebujete technické znalosti ani pomoc programátora. Postup je jednoduchý a intuitivní. K dispozici je lokální podpora, která vám v případě potřeby ochotně poradí.
Mobilní editor má množství funkcí, jako například přehledná administrace, výběr barev a typografie nebo propojení s dalšími službami jako Google AdSense nebo Analytics. Editor umožňuje při tvorbě stránky nahrát fotografie s vysokým rozlišením přímo z mobilu. Webnode díky dlouholetým zkušenostem neustále inovuje a vytváří nové funkce, které usnadňují tvorbu a aktualizaci stránek.
Od nasazení vytvořené platformy Mobilní aplikace bylo registrováno v České republice 20 848 nových projektů. Přidejte se i vy a založte si vlastní projekt na www.webnode.cz zcela zdarma.  
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account