Spodní prádlo je v módě často dost opomíjené, protože není „vidět“. Je však stejně důležité jako šaty nebo kostýmek, které si obléknete. V businessu bychom se měli řídit určitými pravidly, ke kterým patří formální i casual móda. Pokud si nevezmete žádné spodní prádlo, dopustíte se tak módního i společenského prohřešku. Stejně tak je důležité, aby bylo prádlo diskrétní a nikde nevykukovalo.

„Kvalita materiálu a technologie ušití určuje funkčnost prádla. Nejen jeho vzhled, ale i vlastnosti a dlouhodobý komfort při nošení,“ říká Lydie Malchárková

„Hlavním cílem seriózního a etablovaného výrobce je, aby podprsenka „udělala svoji práci“, tj. zformovala svůdný dekolt a zafixovala i velká prsa v očekávané výšce. Neměla by nikde táhnout ani tlačit,“ zasvěcuje nás do problematiky ideálního spodního prádla Lydie Malchárková, PR manažerka značky spodního prádla Triola.
V materiálech se klade stále větší důraz na funkčnost i odolnost. Když půjdete na obchodní schůzku a venku bude 35 stupňů, jistě oceníte prodyšnost a savost materiálu. Nezapomínejte však, že v businessu je důležité vybírat diskrétní spodní prádlo, které nikde nevykukuje ani se nerýsuje pod šaty. Na to poukazuje také Lydie. „V Triole využíváme v rámci programu Social responsibility materiál Sensitive. Jde o italskou značku Eurojersey, jejíž výroba je ekologicky šetrná. Hlavními bonusy tohoto materiálu jsou jemnost a prodyšnost,“ vysvětluje Lydie.

V létě vám může přijít velmi vhod nově vyvinutý materiál Spacer, říká Klára Doubková

Jak se cítit v létě v podprsence příjemně, radí Klára Doubková, specialistka z obchodu Caresse. „Spacer je pěnová výztuž, která je měkká, pohodlná, obvykle se nerýsuje pod oblečením a větrá. Obecně není třeba se bát nevyztužených podprsenek. V dobré velikosti drží skvěle a tvarují. I na větší poprsí existují podprsenky bez ramínek (nově dokonce i bez silikonových pásků),“ dodává Klára.

Víte, co jsou to BANDELETKY? A další zajíamavé tipy se dozvíte v tomto ČLÁNKU

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account