Také máte po kapsách útržky papírků, na kterých uchováváte důležitá data, termíny schůzek, návštěvu kosmetičky, nebo zubaře? Jste na tom stejně jako já. Letos jsem si samozřejmě nedopatřením obstarala svůj diář lehce “po sezoně”. Nebudu se tvářit, že jsem perfektní, jdu rovnou s kůží na trh. Ke koupi nového diáře mě dohnala tak trochu trapná situace. Při návštěvě masérky, kdy jsme si měly dohodnout termín další návštěvy jsem zjistila, že telefon leží doma na stole. V kabelce jsem lovila útržky papírků, abych zjistila, kdy mám vlastně volno. Trochu se mi orosilo čelo a raději jsem zalhala, že jsem zapomněla diář. Tou dobou jsem samozřejmě žádný neměla. 

Teď už je všechno tak jak má a svá data mám přehledně u sebe ve svém novém diáři, na který jsem právem pyšná. Nejen, že je krásný a “holčičí”, plní svou funkci, ale především mám dobrý pocit z nákupu, kterým jsem podpořila českého výrobce.  

Poctivá ruční práce, to je ADK

ADK – tři jednoduchá písmenka, která dala počátek úspěšnému projektu. Je skvělé podpořit šikovné české ručičky, které dávají vznikat novým a krásným věcem.  

Precizní ruční práce mistrů ve svém oboru je vysokou hodnotou a maximálně předčí strojově vyráběné výrobky. Můžete si být jistí, že každý kousek, ať už kabelka, peněženka, opasek, nebo zmiňovaný diář bude vždy originální a ruce řemeslníků jej zpracovaly s láskou a péčí. Vůně kůže podtrhne jedinečnost každého výrobku a dodá šmrnc a glanc. Nechte se rozmazlovat a dopřejte si pocit luxusu.  

Sleva na váš nákup

Když už jsme u superlativů, výhodou klasického diáře je fakt, že podpoříte i svou fantazii. Je dost jednoduché “nacvakat” všechna ta písmenka a čísla do telefonu, nebo tabletu. Ale co vaše oblíbené malůvky? Ty na klávesnici sotva vytvoříte. Miluju psaný projev obyčejnou tužkou, na který už dost v dnešní době zapomínáme a grafologové úpí. 

Tak si vyberte také svůj dárek, ráda vám předám svůj slevový kód danielala10. Můžete směle využívat na několik nákupů až do konce roku. Vánoce jsou daleko, ale vy se můžete rozmazlovat již nyní. Však si to zasloužíte.  Jednoduše skočte na stránky https://www.adk.cz/ a vybírejte z rozmanité nabídky ručně vyráběné galanterie. V objednávce použijte slevový kód, kdy vám bude z nákupu odečteno 10 % z celkové ceny. Podpořte se mnou českého výrobce a radujte se stejně jako já. Děkuji.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account