Vždycky jsem nosila spíš kabelky. Postupem času jsem ale zjistila, že v kabelce nosím čím dál víc věcí, a večer mne dost bolelo rameno, za krkem i záda. Pokud nesete na rameni kabelku a v rukách tašku s nákupem, je to únavné a bolí ruce i záda. Tak jsem začala nosit batohy. Zjistila jsem, že jsou mnohem praktičtější, než kabelka, pokud potřebuji odnést víc věcí. A tak nosím batoh ve chvíli, kdy mám víc věcí, a kabelku, když chci vypadat elegantně. A bolest zad i ramene zmizela.
Batohy jsou praktické, když jdete ven s dětmi, nebo vnoučaty – máte volné ruce. Bezva jsou také, když jdu na nákup nebo k vodě. Hodně se do nich vejde, váha se rozloží popruhy na obě ramena a ještě máte volnou ruku na telefon nebo na zmrzlinu.
Chtěla bych vám doporučit nepromokavý batoh z eshopu Stoklasa.cz. Batoh je vhodný pro ženy i muže, má přiměřenou velikost –  29 x 41 x 12 cm, objem cca 14 litrů, délka popruhu 40 – 80 cm.

Velikost je opravdu tak akorát, takže například k vodě je ideální – vejde se do něj krásně osuška, plavky, náhradní tričko, svačina, knížka – prostě vše, co potřebujete. A pokud vás po cestě na koupaliště překvapí bouřka, nebo déšť, anebo vám někdo z dětí batoh pocáká, můžete být v klidu. Je opravdu nepromokavý a věci uvnitř batohu jsou před vodou v bezpečí.
 
Hlavní kapsa batohu je prostorná a zapíná se na zip.  Velmi příjemná je i velikost jezdce a úchytky na zipu – nemusíte pod záhybem látky hledat drobounký jezdec.

Na přední straně batohu je prostorná kapsa uzavíratelná na zip, po stranách batohu jsou postranní kapsy. Batoh je mírně vyztužený.

Batoh lze zakoupit ve dvou barevných provedeních – světlé holubí šedi a tmavě šedé variantě šedá hematit.
Pokud se tedy chystáte na výlet, k vodě, nebo nosíte batohy do práce a na nákup, nepromokavý batoh z eshopu stoklasa.cz určitě splní všechny vaše představy a požadavky na dobrý batoh. Je dostatečně velký, má příjemnou barvu, odnesete vše, co potřebujete bez bolesti zad, rukou,nebo krční páteře. A ještě máte volné ruce třeba na zmrzlinu.
www.janavpohode.cz
Pokud chcete koupit batoh, klikněte zde: nepromokavý batoh
Pokud si chcete prohlédnout sortiment eshopu stoklasa, klikněte zde: stoklasa.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account