93

MAGIC LONG LASH active – sérum

 
– inovativní receptura 12 v 1 – 12 speciálně vybraných účinných látek;
 
– bezpečné složení potvrzené vědeckým výzkumem;
 
– prodloužené a obohacené řasy.
 
ÚČINKY
 
Díky moderním technologiím a mnohým vědeckým výzkumům se nám podařilo vytvořit jedinečný produkt: MAGIC LONG LASH.
 
Efekt se projeví již po 15 dnech používání séra, které aktivně působí na řasy. Díky bezpečnému složení séra se tak o řasy nejen staráte, ale rovněž jim napomáháte, aby každý den sílily, prodlužovaly se a byly hustější.

Moderní složení séra urychluje růst řas a posiluje je od samého kořene. Řasy se díky tomu prodlužují a posilují. Přípravek také zabraňuje nadměrnému vypadávání řas.
 
Složky tohoto přípravku pronikají do cibulky řas a působí na ně zevnitř. Stimulují růst řas, ovlivňují jejich tloušťku a barvu. MAGIC LONG LASH vytváří ochrannou bariéru podél odrůstajících řas, díky čemuž se zabraňuje jejich lámání a vypadávání.
 
Jedinečnost a účinnost přípravku je patrná již po 15 dnech pravidelného užívání a je výsledkem komplexu složek s mimořádnými vlastnostmi.

JEDINEČNÁ RECEPTURA

AKTIVNÍ SLOŽKY MAGIC LONG LASH active-serum
 
1. Bimatoprost – účinná látka, která je velmi efektivní sloučeninou stimulující růst řas. Ovlivňuje délku a tloušťku řas, zvyšuje jejich počet, posiluje je a jejich barva je sytější;
 
2. Biotyna – vitamin H, vitamin ze skupiny B; základní komponent, který posiluje strukturu a zabraňuje lámání řas;
 
3. Alantoina – je známá díky svému léčebnému účinu, zklidňujícími a změkčujícími vlastnostmi. Vyhlazuje a hydratuje řasy;
 
4. KOMPLEX VITAMÍNŮ A, E, F, P, B6 – pronikají do vláken řas, zlepšují jejich strukturu, díky čemuž jsou řasy silnější, pružnější a lesklejší;
 
5. WIDELASHTM – moderní komplex dvou aktivních složek: BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, který posiluje vlákno a vlasovou cibulku, a PROVITAMINY B5, které účinně obnovují strukturu řas, které jsou potom silnější, delší a hustější;
 
6. PROTEINY HEDVÁBÍ – hydratují a vyhlazují řasy, chrání je před mechanickým poškozením;
 
7. OKTAPEPTID-2 – peptid ovlivňující růst řas a jejich celkový zdravotní stav;
 
8. PANTHENOL – hydratuje a vyhlazuje povrch řas.
 
 
EFEKTIVITA POTVRZENÁ VÝZKUMY
 
Vědci se při práci na složení přípravku MAGIC LONG LASH postupovali tak, aby každá složka byla bezpečná a nevyvolávala alergické reakce a podráždění.
 
Receptura, kterou jsme vytvořili, byla ověřena nezávislými výzkumy ve vědeckých centrech, abychom se ujistili, že přípravek, který vám nabízíme, je plně v souladu se všeobecně přijímaným standardem, je spolehlivý a maximálně efektivní.

– receptura neškodná zdraví;
– výzkumy byly provedeny v nezávislých vědeckých centrech;
 
– přípravek byl testován i z hlediska oftalmologie.
 
MAGIC LONG LASH prošel přísnými testy, které potvrdily, že účinné látky obsažené v receptuře, prodlužují a zahušťují řasy, zabraňují jejich vypadávání. 
 
Ve složení séra najdeme vysoce kvalitní aktivní složky, díky nimž je přípravek bezpečný a efektivní.Objednávejte na Facebooku @Rosegoldbird do zprávy nebo do directu na instagramu. Za cenu 399,- Kč.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account