Když jsem byla malá, pamatuji se, že u nás doma vysával táta. Táta navíc myl i okna, utíral prach na elektronice a staral se o auto. U rodičů mého muže je to podobné. A u nás doma? Věřte mi, snažím se, aby se mi to povedlo také 😉
Zapojit do úklidu muže, s tak nezajímavou motivací “aby bylo doma čisto a uklizeno”, jsem se ani nepokoušela. Chtělo to plán. Chce to nějakou novinku, technicky zdatnou, výkonnou, a pokud by byla ještě designově vydařená, celou akci by to jen podpořilo. A tak jsem jednoho dne přinesla domů velkou krabici. Nového pomocníka na vysávání podlah sáčkový vysavač Sencor SVC 684TQ s velmi účinným motorem o výkonu 850 W.

Bylo mi jasné, že jsem na to kápla 😉
Pak už to šlo samo. Prostudování filtračního systému, zde dokonce 7 úrovní, nastavit podlahovou hubici s výsuvným kartáčem, nainstalovat příslušenství: hubice na štěrbiny, hubice na čalounění, kartáčová hubice a pustit se do práce.
  
Vysavač je malý a opravdu výkonný. Díky nástavcům je možné vysát i prach z jinak těžko dostupných míst. O ultra tichém provozu mám asi trochu jiné představy 😉 ale při pohledu na vysávajícího muže slyším přímo rajskou hudbu 😀
Vysavače Sencor právě testují i ženy z našeho webu. Na jejich hodnocení se můžete podívat ZDE. A pokud máte také zkušenost, podělte se o ni.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account