Pořádná silvestrovská oslava se neobejde bez dobrého jídla a pití. Zkuste letos vyměnit pivo a víno za něco nového a neotřelého. Třeba za míchané drinky od STOCK, které vám letošní oslavu příchodu nového roku 2021 pořádně ozvláštní – připravili jsme si pro vás několik žhavých tipů, které doma hravě zvládnete!
REPUBLICA ESPRESSO & TONIC
Elegantním propojením karibských rumů a kávového extraktu vzniká rumový elixír Božkov Republica Espresso, který si můžete vychutnat v kombinaci s tonikem a kapkou citronu na ledu.
Sklenici „whiskovka“ naplňte ledem, nalijte 10 cl tonicu a poté 4cl rumového elixíru Božkov Republica Espresso, na závěr ozdobte plátkem citronu.
REPUBLICA PINEAPPLE
Výjimečný okamžik silvestrovské noci si žádá výjimečný drink! Ochutnejte novou prvotřídní vodku Božkov Republica z cukrové třtiny v kombinaci s ananasovou šťávou.
Do sklenice na whisky dejte led, přilijte 4cl Božkov Republica vodky z cukrové třtiny, 6cl čerstvé ananasové šťávy a 0,5-1 cl sirupu z cukrové třtiny. Ozdobte třemi lístky bazalky.
AMUNDSEN DEEP MULE
Aktivuj 6. smysl s Amundsen Deep Blue! Unikátně jemná, 6x destilovaná vodka, filtrovaná přes aktivní uhlí – namíchej si drink a silvestrovská party bude 6x zábavnější!
Sklenici naplňte ledem, zalijte 4 cl Amundsen Deep Blue a dolijte zázvorovým pivem. Na závěr ozdobte limetkou.
LEGENDARIO ELIXÍR PERFECT SERVE
Vychutnejte si silvestrovskou noc naplno a užijte si tak oslavy nového roku s výjimečným elixírem Legendario v jeho nejlepší podobě.
Do whiskovky nasypejte pár kostek ledu. Zalijte 4cl Legendario elixír de Cuba a zastříkněte kouskem pomerančové kůry.
GORDON´S PINK SPRITZ
Přemýšlíte nad originálním aperitivem či osvěžujícím drinkem pro přítomné dámy a Aperol Spritz se Vám již omrzel?  Oslňte delikátním, ovocným a osvěžujícím Gordon´s Pink Spritzem, jehož lahodnou chuť podtrhnete čerstvými nakrájenými jahodami. 
Velkou sklenici na víno naplňte ledem, přilijte 50 ml Gordon´s Pink, smíchejte s 50 ml citronové limonády a 25 ml kvalitního prosecca. Třešničkou na dortu jsou pak čerstvé plátky jahod. 
ROKU GIN & TONIC
Gin Roku obsahuje směs 6 exotických botanicals – rostlin, které jsou typické pro Japonsko a které nenajdete takto pohromadě v žádném jiném ginu na světě. Chuť již tak výtečného ginu můžete vyzkoušet s tonikem a plátky zázvoru.
Sklenici typu highball naplňte ledem. ROKU Gin smíchejte s kvalitním tonicem a na závěr vložte do sklenice 6 proužků nakrájeného zázvoru.   
 CAPTAIN MORGAN TIKI LEMONADE
Osvěžení během silvestrovského tance Vám poskytne Captain Morgan Tiki říznutý svěží citronovou limonádou. Výhodou je velmi rychlá příprava – drink si stihnete umíchat ještě před tím, než začne hrát Váš oblíbený song.
Naplňte vysokou sklenici ledem, přidejte 4cl Captain Morgan Tiki a dolijte 15cl citronové limonády (např. Sprite, 7up). Na závěr ozdobte limetkou.
PR tip
Božkov Republica Vodka z cukrové třtiny
Překvapte své blízké novinkou Božkov Republica vodkou z cukrové třtiny. Právě použití cukrové třtiny původem z Guatemaly přináší ve spojení s průzračně čistou vodou dokonalou jemnost a čirost.
Objem: 0,7l
Doporučená akční cena: 249,90 Kč
Obsah alkoholu: 40 %
 
Bonusy na závěr! 
SPEED FOX
Potřebujete osvěžit během silvestrovské noci? Nejlepší volbou je zvolit lišácký Black Fox!
Do skleničky nasypejte pár kostek ledu. Zalijte 4cl Black Fox a přilijte vychlazený Red Bull.
 FERNET STOCK BARREL & COLA
Rádi zkoušíte nové věci? Právě pro vás je tu lahodný Fernet Stock Barrel Edition ve spojení s originální Coca-Colou!
Whiskovku naplňte kousky ledu a zalijte panákem Fernet Stock Barrel Edition. Přilijte 0,1l Coca-coly a na závěr ozdobte plátkem pomeranče.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account