Pro citlivou dětskou pokožku je čistě přírodní kosmetika tou nejpřirozenější volbou. Pro ty, co v nepřeberném množství dětských produktů tápou, připravil obchod Jannami dárkové MimiBoxy plné českých a slovenských značek, které se hodí do každé výbavičky. Obsahují nejen 100% přírodní kosmetiku pro nejjemnější pokožku novorozenců, ale i šetrnou péči pro nastávající maminky.
Mimiboxy jsou vyrobeny ve třech velikostech a několika barevných variantách. V každém z nich maminka nalezne vysoce kvalitní a100% přírodní produkty, které jsou  dermatologicky testovány.  Praktický box z pevného papíru se do budoucna může hodit třeba na plenky či hračky dítěte. Barevně odlišený je dárkovým límcem, který je dostupný ve 4 barvách – modré pro chlapečka, růžové pro holčičku a dvou univerzálních barvách žluté a světle fialové. Dopřejete svým nejdražším tu nejlepší péči a maximální komfort s MimiBoxem od Jannami.
 
Co všechno v MimiBoxech najdete?                           
 Jannami MimiBox I. 
Cena: 999 Kč (Jannami.cz)
V tomto boxu najdete celkem 4 produkty od českých a slovenských značek: ekologické šetrné a velmi oblíbené dětské plenky Kolorky velikosti S, mandlový olej – Kvitok na masáže pro miminko, zinkový balzám proti zapařeninám – Kvitok, balzám na bradavky -Dulcia a jako dárek ručně vyráběnou plyšovou hračku, kterou můžete pověsit třeba nad dětskou postýlku.
Jannami MimiBox II.
Cena: 1 499 Kč (Jannami.cz)
V boxu naleznete celkem 6 produktů od českých a slovenských značek: ekologické šetrné a velmi oblíbené dětské plenky Kolorky velikosti S, mandlový olej – Kvitok na masáže pro miminko, Mimi balzám na suchou kůži miminka – Renovality, balzám na bradavky – Dulcia, tekuté mýdlo – Almara ’’Soup Baby’’, olejíček proti bolesti při prořezávání prvních zoubků – Alma ’’Bolavý zoubek’’ a jako dárek ručně vyráběnou plyšovou hračku.
 Jannami MimiBox III. 
Cena: 1 799 Kč (Jannami.cz)
V boxu naleznete 7 produktů od českých a slovenských značek pro komplexní péči: ekologické šetrné a velmi oblíbené dětské plenky Kolorky velikosti S, mandlový olej – Kvitok na masáže pro miminko, zinkový balzám proti zapařeninám – Kvitok, Mimi balzám na suchou kůži miminka – Renovality, tekuté mýdlo – Almara ’’Soup Baby’’, intimní mycí emulzi – Kvitok ‘’Feminity’’, olejíček proti kolikám – Alma ’’Spokojené bříško’’ a jako dárek ručně vyráběnou plyšovou hračku.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account