Pojďte, vezmu vás do příběhu POSLEDNÍ KOLÉBKY

…do jednoho z vhledů, který se otevřel Sofii, do poznání, kam ji provázel Mág Surya… 
 

„Vrať se zpět do svého příběhu,” požádal ji Mág.
Sofie zavřela oči. „Zpívej, prosím, veď mě,” zašeptala a její slova splynula s větrem, který se na okamžik ocitnul v místě, kde seděli.
Mág začal zpívat. Zpíval beze slov. Jeho hlas a tóny připomněly sofii pohádku, ve které dobrý duch jedné malé vesnice dovedl lid k tajemnému pokladu. Každý, kdo měl čisté srdce, si mohl brát z pokladu, kdykoliv chtěl, protože ho neubývalo. Kdo chtěl poklad využít pouze k potřebám ega, nestačil mu ani na základní potřeby. Mnoho lidí v té vesnici prošlo hlubokou proměnou ve zkouškách, které byly pro většinu z nich velmi těžké. Mysl versus srdce. Iluze versus osobní pravda. Bylo třeba ohromné důvěry v proud života.
 

„Vrať se zpět do svého příběhu,” požádal ji Mág.
Sofie zavřela oči. „Zpívej, prosím, veď mě,” zašeptala a její slova splynula s větrem, který se na okamžik ocitnul v místě, kde seděli.
Mág začal zpívat. Zpíval beze slov. Jeho hlas a tóny připomněly sofii pohádku, ve které dobrý duch jedné malé vesnice dovedl lid k tajemnému pokladu. Každý, kdo měl čisté srdce, si mohl brát z pokladu, kdykoliv chtěl, protože ho neubývalo. Kdo chtěl poklad využít pouze k potřebám ega, nestačil mu ani na základní potřeby. Mnoho lidí v té vesnici prošlo hlubokou proměnou ve zkouškách, které byly pro většinu z nich velmi těžké. Mysl
versus srdce. Iluze versus osobní pravda. Bylo třeba ohromné důvěry v proud života.
 
Sofie už stála ve svém pokoji, u stolu, na kterém měla postavenou sošku bohyně Isis a sovičku vytesanou z malého kamene, kterou jí přivezl Andy z Mexika. Otevřela šuplík a vyndala deník, který byl v tvrdých, tmavěmodrých deskách a v horním okraji měl vytlačený symbol hexagramu.
 
Otevřela ho a četla:
Zaměřme se sami na sebe,
protože pokud něco chceme v životě změnit,
je třeba začít u sebe.
Nechejme věci volně odcházet. Věřme, že náš život neopustí nic, aniž by přicházelo něco ještě lepšího. Úplně každý má v sobě schopnost a potenciál udělat změnu a vykročit z neúspěchu, trápení a nespokojeného života.
Rozhodnutí a první kroky mohou být bolestivé
a nepříjemné, neboť odkrývají pravdu
a staví nás každého před zrcadlo,
abychom se zpříma podívali sami sobě do očí,
jestli žijeme v pravdě a jestli si nelžeme do kapsy.
Zda skutečně to, co žijeme, opravdu bytostně chceme, nebo zda jen přijímáme obvyklé modely, které generačně nastavují rodiny, přátelé či okolí. Pokud i přesto sebereme odvahu, projedeme tou bolestí, ztrátou toho, co nám spíše ubližuje, nastoupíme na cestu, která nás dovede k tomu, co nazýváme štěstím, radostí, klidem, hojností. Dovede nás k uzdravení a také k naplnění našich přání, které si ve stavu nespokojenosti vůbec nedovolíme. Je opravdu na každém z nás, zda se rozhodneme být Tvůrci svého života,žít ho v radosti, lásce a zdraví,
nebo se položit do energie Oběti,
kritizovat, hodnotit a posuzovat okolí
a naříkat na špatný osud.
Každý v sobě máme veškeré zdroje k tomu,
abychom udělali změnu
a vykročili na cestu, po které toužíme.
„Jsme u čtvrtého tajemství pravdy tvořivé síly,” vyslovil Surya.

Zaujala Vás? Může být i krásným dárkem pod vánoční stromeček.. 

Přejděte na mé webové stránky, kde si knihu můžete objednat: 
 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account