Jako studentka vysoké školy jsem si během studia našla různé brigády, abych měla kapitál pro návštěvu hospod, nákup něčeho pěkného i nákup zbytečností, bez kterých se někdy neobejdete. Pět let práce v korporaci ( naštěstí vždy na nižší, než plný úvazek – právě kvůli studiu) mě přesvědčilo, že asi nejsem úplně ten typ, který by dokázal strávit většinu času (jak ze dne, tak ze života) zavřený v kanceláři v openspace…
  V hlavě se postupně rodila myšlenka, že by bylo fajn mít něco vlastního. No jo, ale co v dnešní době vymyslet, co tu ještě není? A přitom ještě něco, co by mě bavilo?
Chytla jsem se vhozené rukavice a začala přemýšlet. Na nápad nemusí člověk čekat až tak dlouho, přijde raz dva. Časově náročnější je až samotná realizace :-).
  Mám ráda věci s příběhem, kde není vše jen jednoduché, ale je i potřeba se zamyslet. *gift*A tak se zrodili Pátrači. Co to vlastně je?
   Je to jeden splněný sen dvou lidí, kteří mají rádi hádanky, hlavolamy, dobrodružství a vše, co je s tím spojené. A voilá – dobrodružná venkovní hra byla na světě . Tedy alespoň její koncept. Přípravy nám zabraly přibližně půl roku. Od vyšperkování nápadů, přes shánění materiálů až k samotné realizaci. A věřte mi, že začátky bývají opravdu krušné a náročné. Ať už co se týká výroby různých komponent, nebo samotné reklamy. (O té zas někdy příště).
   Konečnou fázi a jestli se nám to povedlo, můžete zhodnotit sami – podívejte se na web www.patraci.cz, a pokud jste z Prahy (nebo výlet do hlavního města plánujete), budeme rádi, když se s námi vydáte za tímto dobrodružstvím.
   Hra je podobná principu populárních únikových her, kdy řešíte úkoly a hádanky, jen na rozdíl od těchto escape-games se vše odehrává ve venkovním prostředí. Je tedy vhodná i pro klaustrofobiky :). Hratelná je za každého počasí. Trasa je dlouhá přibližně 3km, a časová náročnost je 2-4 hodiny.
K dispozici je výběr ze 2 dobrodružstvíTajemství Slunečního vrchu nebo Tajemství Keplerova teleskopu. Tak poskládejte svůj tým a vydejte se po stopách dávného tajemství 8-)…
   Pokud jste dočetli až sem tak děkuji, a v brzké době se těšte na článek, jak jsme se ze začátku věnovali reklamě a propagaci tohoto dobrodružství.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account