• 31. říjen 2021 12:00 – 20:00
 

Hrad Červený Újezd pořádá poslední neděli v říjnu oblíbenou dětskou akci Strašidelný den. Můžete se těšit na bohatý program pro malé i větší děti.

 

Program přes den je uzpůsoben pro menší děti. V době od 12 do 16 hodin připraví naše hodná strašidla program na zahradě. Děti budou muset sehnat pět ingrediencí do elixíru mládí pro naši čarodějnici. Když jí pomohou, odmění je. 

Po setmění, nejpozději od 18 hodin, se z hodných strašidel stanou zlobivá a odvážnější děti potrápí při bojovce přímo v muzeu Hradu Červený Újezd! Noční hra končí ve 20 hodin, pokud bude velký zájem, není problém prodloužit.

Rodiče se v mežičase mohou občerstvit ve venkovní restaurace Stodola, odkud budou mít přehled. Celý den bude v provozu také restaurace Krčma, která uvaří oblíbená dětská jídla (která si určitě rádi dají i dospělí).

Můžete se těšit na krásnou výzdoby Krčmy i nádvoří, kde budou po setmění rozsvíceny dýně. Budeme rádi, pokud se k nám přidáte a přijdete s dětmi v kostýmech. Nezapomeňte také na lampiony, ať si užijeme co nejvíce světel.

Provozovatel

Hrad Červený Újezd

U Větráku 280
273 51 Červený Újezd
 

Vstupné

Cena: 100 Kč
Snížená cena: 60 Kč
Poznámka:Denní hra + zahrada: 100 Kč Noční hra: 50 Kč

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account