Pokud se vám zdá o nevhodném, nepatřičném oblečení, znamená to, že se člověk nedokáže správně přizpůsobit a obstát před svou vlastní psýchou a tento nedostatek potom skrývá!
Pokud je člověk oblečen nevhodně v daném prostředí, symbolizuje to postoje nebo chování, které se v dané situaci nehodí. 

Pro lepší pochopení snu je dobré se ptát: Jakým způsobem bylo oblečení v dané situaci nevhodné? Jednám ve svém životě nějakým nepatřičným způsobem? Potřebuji změnit své oblečení nebo prostředí?

*heart* MÁME NEVKUSNÝ, KŘIKLAVĚ BAREVNÝ ODĚV: Naznačuje zřejmě marnivost, ješitnost, domýšlivost, též egoismus, rozmary, atd. 
*heart* MÁME NEVHODNÉ OBLEČENÍ (např. příliš krátké/dlouhé, atd.): Vyjadřuje to naše pocity nepohodlí, nedostatek sebevědomí, sebedůvěry.
*heart* MÁME UBOHÉ, NUZNÉ OBLEČENÍ: Pokud se člověk cítí příliš důležitý, má silné ego; přespříliš se ztotožňuje se svou rolí ve společnosti.  
*heart* MÁME ŠPINAVÉ, NEUPRAVENÉ OBLEČENÍ: Znamená obtížné nebo “nízké” pocity; ukazuje to na skutečný vnitřní stav člověka (např. zaneřáděná mysl, nízké pocity, nízké hodnoty). Také to může znamenat, že člověk nedbá na to, co si o něm druzí myslí. 
 
Zdroj: vykladanisnu.cz
Foto: Pexels
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account