Zimní únik do exotiky: Jak na levnou plavbu do Arabských Emirátů a Ománu

Toužíte v zimě vyrazit do exotiky za teplem a sluníčkem?
Zdá se Vám to jako nesplnitelný sen, na který nemáte dostatek peněz?
Již nemusíte jenom snít, ale klidně se můžete vypravit již v lednu 2017 na plavbu svých snů do Arabských Emirátů a Ománu.

Že nevěříte? Přečtěte si následující článek o tom, za kolik pořídíte tuto  plavbu snů včetně letenky:
(stačí kliknout na popis plavby níže a můžete si tuto plavbu vybrat sami)

Tuto plavbu pořídíte již od neuvěřitelných 7729,– Kč na osobu ve vnitřní kajutě Classic

Co tato cena obsahuje?
Tato cena zahrnuje:    Ubytování v kajutě vybrané kategorie, přístavní poplatky, portýrské služby, denní úklidový servis. Rozšířená plná penze – 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet,  gala večeře a přípitek s kapitánem. Zábava, volné využití veřejných prostor užívání bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích  pořádaných na palubě – animační programy, dětský klub, večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění CK proti úpadku pojišťovny Generali.
Tato cena  nezahrnuje:    Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Nadstandardní služby – prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi, apod.
Fakultativní výlety v navštívených přístavech.

Za kolik pořídíte letenku?
(klikněte na oranžové tlačítko pokračovat a můžete si jednoduše objednat tuto letenku)

Jak sami názorně vidíte, přímo v tomto termínu se letenky z Prahy nabízí od 5814,- Kč v ekonomické třídě.
Co tomu říkáte?
Co všechno během plavby uvidíte?

1. Dubaj
Co zde stojí za shlédnutí?
Burj Khalifa
Nejvyšší mrakodrap na světe. Ve 124. poschodí se nachází vyhlídka, odkud máte Dubaj jako na dlani. Je z něj nádherný výhled na jezero s tančící fontánou, což je další velký zážitek.
 Můžete  si připlatit a vyjet až do 148. poschodí, kde se nachází nejvyšší venkovní vyhlídka na světě.  Vstupenky na vyhlídku je lepší zakoupit online dopředu.  Ceny začínají od 125 AED (cca 30 EUR za osobu) za vyhlídku ve 124.poschodí.

Tančíčí fontána
Hned vedle Burj Khalify sa nachází uměle vybudované tyrkysové jezero s největší tančící fontánou na světě. Vstup  je ZDARMA.
Představení trvají do 5 minut a můžete  je shlédnou v pátek  od 13:30 a 14:00 hod,  v ostatních dnech od 13:00 a 13:30 hod. a současně každý večer od 18:00 do 23:00 hod. každou půl hodinu.

The Dubai Mall
Největší nákupní středisko na světě s více než 1200 obchody.  Nachází se tu i obrovské akvárium, které si můžete prohlédnout zcela zdarma. Vstupné do proskleného tunelu na dně akvária a na další atrakce začíná od 100 AED za osobu (cca 24 EUR) nebo kluziště, kde si můžete zabruslit za 60 AED za osobu na 105 minut (cca 14,50 EUR).

Burj Al Arab
Symbol Dubaje – hotel do tvaru plachetnice Burj Al Arab se nachází hned vedle pláže Jumeirah beach. Je označovaný za nejluxusnější hotel světa, neoficiálně se sedmi hvězdičkami. Apartmán pro 2 osoby se snídaní  stojí cca 1000 EUR . Hotel má 9 restaurací, bazény, wellness centrum, nákupní centrum, fitness centra, vlastní soukromou pláž atd.

Hotel Atlantis the Palm
Další dominanta Dubaje se nachází na uměle vytvořeném palmovém ostrově. Dostanete se k němu nadzemním vláčkem nebo taxíkem. V hotelu se nachází sousta atrakcí. (Druhý zcela totožný hotel se nachází na Bahamách na Paradise Islandu).

Další aktivity v Dubaji?
Můžete např. relaxovat na plážích, které jsou zcela zdarma: Jumeirah Open Beach, Umm Suqeim Park Beach, Mercato Beach, Kitesurfing Beach atd. , nebo navštívit nádhernou zahradu Miracle garden, Aquapark Wild Wadi, mešity např. Jemeirah, užít si jízdu na velbloudech nebo jeepech do pouště, skočit tandemový seskok z letadla nad palmovým ostrovem a mnohem více…

Chcete se dozvědět více i o dalších destinacích, které při této plavbě navštívíte?
Co můžete vidět a zažít v Ománu, Abu Dhabi a kouzelném ostrově Sir Bani Yas Island?
Neváhejte mě kontaktovat emailem: iv***************@se****.cz nebo se se mnou spojte přímo na této stránce www.ivonazlamalikova.cz prostřednictví chatu.
O tom, jak to funguje na velké zaoceánské lodi se dozvíte zcela ZDARMA v ebooku
12 krás cestování na luxusních zaoceánských lodích, které Vás chytí a nepustí.

zdroj foto: Ivona Zlámalíková

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account