Milí Lví fanoušci 🙂 Jak už jste možná zaznamenali, připravuju k Vánocům knížku o lásce *heart* (z neobvyklých úhlů pohledu). Chci, aby v ní byla nejen obsažená moudrost reálných zkušeností, ale aby byla knížka o tématu, k němuž chovám ÚCTU, i krásná a POVZNÁŠEJÍCÍ a také co nejužitečnější právě pro vás, Lví čtenáře.
Proto chci jednotlivé kapitoly doplnit uměleckými fotografiemi, které poeticky doplní souvislosti.
Prosím, napište mi do komentářů nebo na mail jolana@jolanafiserova.cz *heart* 1 SLOVO *heart*, které vystihuje, jak “lásku” *heart* vnímáte právě VY (pro mě je láska “tvořivost”, “pochopení”, “vytrvalost” a podobně). Rozšířím o vaše pohledy či dotazy zatím plánované kapitoly (samozřejmě bez nutnosti uvedení vašich jmen).
Spolutvorba krásné a užitečné věci vám jednak udělá ve finále MNOHEM VĚTŠÍ RADOST, a současně otevření se přemýšlení o lásce ve vás může spustit potřebné ozdravné procesy.
Budete-li v této souvislosti potřebovat radu nebo oporu, můžete se např. připojit k podpůrné láskyplné skupině S Jolčou o životě na  https://www.facebook.com/groups/1786914764944708/ , nebo se mi prostě ozvat.
Děkuji za vaši spoluúčast. Odkaz na následující video se zajímavou perličkou vám sem přidám po zpracování natočeného videa. 🙂
Jolana Fišerová
Lví web https://www.jolanafiserova.cz/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account