JAK ZHUBNOUT (A NEZBLBNOUT)

po dětech

 

aneb návod jak se ze zničené a ustarané maminy

zrodí
 

HUBENÁ PANÍ MAMINA
 

PŘEKYPUJÍCÍ ŽIVOTNÍ ENERGIÍ, ZDRAVÍM A SEBEJISTOTOU

 

ZAČÍNÁME JIŽ 6.3.2019 a čeká vás 10 týdnů nejen hubnutí, ale celkové změny myšlení

Toto datum není zvoleno náhodně. S příchodem nového období snadněji probíhají změny a až přijde jaro, je potřeba již být připravena. Vše proběhne daleko rychleji. Inu, jarem vše začíná. Navíc pro mnohé z nás začíná i postní doba.

 
 

 

Jak bude takový kurz vypadat

a co můžete očekávat?

 
 

 

 
 
Začneme podobně jako děti, když se učí číst. Nejdříve se učí jednotlivé písmenka a až pak je spojují do slabik, či slov. My to uděláme podobně, a to v několika krocích:

     jaký typ strávníka jste, k tomu si uděláme malý testík
    projdeme jednotlivé strávníky, jejich nevhodné návyky a zjistíte, jak se s tím vyrovnat
    naučíte se změnové techniky, které Vám pomohou změnit nevhodné nastavení (vypořádáte se s chutěmi, závislostmi na sladkém, strachem, stresem, nestíháním…)
    A na samém konci vše spojíme s jídelníčkem. To už ale budete přesně vědět, co a jak a už nikdy nebudete říkat: “To nemůžu jíst”, ale začnete říkat: “To nechci jíst”.

V jídle, a nejen tam, budete svobodní.

 

Naučené metody, a všechny provedené změny, Vás podrží a Vy si nastavíte tělo na hubnutí a zvládání životních nástrah

 

 

Třeba to budete právě Vy, od kterých uslyším podobná slova:

 

Názor na kurz: Návodů jak zhubnout z hlediska, co jíst je spoustu, ale vždycky jsem podvědomě věděla, že zakopaný pes je i někde jinde, než v tom co jím. Tento kurz mi dal návod jak změnit věci v hlavě a ve svém těle. A to je jednoznačně to nejdůležitější. Velký kus práce, jsme udělali ihned a ještě jsem si odnesla návod a konkrétní kroky jak pokračovat dál. Tento kurz jednoznačně doporučuji, opravdu Vám pomůže. Názor na lektora “Hana Havlátová”: Lektorka je milá, empatická a problematice rozumí. Děkuji, jsem moc ráda, že jsem Vás potkala a přeji Vám mnoho úspěchů. Mně jste opravdu pomohla a to je nejvíc.

paní Jitka

Ráda bych vám poděkovala za kurz o hubnutí, myslím, že doplnil mou osobní mozaiku o další významné puzzle. Váš kurz bych nazvala “terapie hubnutím”, protože se dotýká mysli i těla a zdá se mi, že hubnutí je přidruženým efektem práce na sobě. Byla jsem nadšena z metody swish i z přerámování “vlaku, do kterého jsem nestihla nastoupit”. Typologie mi zase pomohla uvědomit si, na čem já hlavně mám pracovat. Vy posouváte výživové poradenství o dvě úrovně výše proto, že se nejenom zabýváte myslí a tělem, ale také proto, že jednotlivým účastníkům dáváte návody a techniky pro vědomé hubnutí. Za to vám moc děkuji a rovněž za empatický postoj a starostlivost.

paní Jana

Neotřelý pohled na hubnuti, včetně typologie různých osobností strávníků, se kterým jsem se ještě při mých několikaletých snahách zhubnout nesetkal. Myslím, že pro lidi s otevřenou myslí rozhodně přínosné.

pan Mirek

Kurz byl pro mě nad rámec očekávání, pohled na hubnutí z úplně jiného uhlu. Přinesla jsem si hodně nových poznatků, které budu určitě v praxi využívat.

paní Soňa

 

 

Záměrem tohoto kurzu je provést vás krok za krokem problematikou hubnutí, seznámit vás se změnovými technikami a nasměrovat vaše tělo na samovolné hubnutí.

Vše je srozumitelně vysvětleno jak ve videích, tak přímo v psaných návodech. Všechny změnové techniky můžete uplatnit nejen na hubnutí,

ale i na další životní situace.
 

Zároveň Vás jemně povedu do hlubin Vaší duše k objevení toho, jak

ÚŽASNÁ BYTOST JSTE, a že BÝT SAMA SEBOU můžete i tehdy, když máte děti.
 

Provedu vás cestou, kterou jsem prošla i já, a naučím vás ty nejúčinnější metody hubnutí.
 

 DALŠÍ INFORMACE NALEZNETE ZDE

http://zazracnehubnuti.eu/uvod-jzanpd/

 
Těším se na vás na kurzu. Hanak Havlátová

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account