Strach a panika v těchto dnech ovlivňuje svět. Strach finanční krize 2020 a koronavirus je jen nafouknuta bublina v mediích. V tomto videu se dozvíš co dělat a jak se ochránit před nastávající situaci a vyhnout se panice.
V tomto videu ti ukážu návod jak dostat svůj strach pod kontrolu a nepanikařit, jelikož se nic neděje a není důvod propadat šílenství. Koronavirus praktický ani neexistuje a rozhodně ve tvé realitě nikdy být nemusí více najdeš v tomto videu. Větší problém je finanční krize 2020, která už začala.
Pokud chceš dostat svůj strach pod kontrolu, tak si nezapomeň pustit toto video o strachu v popisku dnešního videa.
Pokud chceš na sobě pracovat a zvedat své osobní vibrace, tak nezapomeň využit našeho online kurzu sebelásky, kde se naučíš i pracovat s emocemi, myšlenkami a mnoho dalšího zde: https://cestarelaxace.cz/cesta-sebela…
Máš na výběr jestli bude koronavirus ve tvé realitě, nebo nikoliv. Jak ovládat své emoce včetně svých obav a hlavně strach je jednoduché najdeš i návody v našem článku na toto téma.
A pokud už si vůbec nevíš rády a jsi ztraceny, nebo potřebuješ přímou spolupráci, tak neváhej a objednej se a můžeme na tom společně pracovat zde: https://cestarelaxace.cz/koucink-a-te…
Koronavirus není žádná hrozba. Daleko důležitější je přicházející finanční krize 2020 protože bude globální a tyká se nás všech.
A hlavně sleduj náš instagram, kde najdeš krátké inspirativní videa, které nenajdeš nikde jinde ani na našem youtube kanále.
Instagram zde: https://www.instagram.com/cestarelaxace/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account