Jedinečná relaxační hudba a meditační hudba, která obsahuje prvky relaxace a meditace. Delfín, kosatky, velryby, moře, oceán a vlny to vše spojuje voda a podmořský svět plný úžasné harmonické hudby a zvuku. Uvolní své tělo, mysl i duši, protože toto vše a mnohem více ti přinese tato relaxační a meditační hudba, relaxace, delfín, velryby, kosatky, moře, oceán, voda a vlny – meditace.
Tato relaxační a meditační hudba je vhodná pro meditace, ale i jako relaxace a hluboké uvolnění a především zlepšuje kvalitu spánku. Delfíni a velryby hraji podmořskou harmonickou hudbu a jejích zvuky silně uklidňuji a zbavuji stresu.
Najdeš zde zvuky velryby, delfín a kosatky to vše doprovází vlny, moře a krasně jde slyšet také oceán. Pokud se ti líbí relaxační hudba, nebo snad meditační hudba, tak se podívej na naší další hudbu zde v popisku pod dnešním videem.
Vyvaříme meditace, programy, které mění lidem životy, relaxace, afirmační podprahové nahrávky a také se rádi specializujeme na relaxační hudbu a hudbu pro meditace. Naše meditační hudba je tvořena, tak aby pomáhala lidem zbavit je stresu, uklidnit, zlepšit spánek a mnoho dalšího. Oceán a moře tě bude uklidňovat zatímco vlny tě budou dostávat do hlubšího stavu relaxace.
Meditace a relaxace
 
Využij naši relaxace a prožitkové meditace, která je tím nejlepším na československém internetu vyzkoušej sám zde je meditace a relaxace pro uvolnění stresu, která tě osvobodí.

Nezapomeň odebírat náš youtube kanál CestaZaSnem, aby jsi pokaždé když vydáme novou hudbu dostal oznámení. Naše další hudby najdeš na našem webu zde: https://cestarelaxace.cz/relaxacni-meditacni-hudba/ Užij si zvuku velryby kosatky a delfín tě bude provázet úžasným orchestrem.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account