Zjisti jak zvládat příznaky transformace vědomí v roce 2020 a jak zvládat přicházející energie krok za krokem. Chystají se velké změny a příznaky transformace vědomí ti odhalí co a jak dělat, aby si to vše zvládl.
Transformace vědomí a přicházející energie nabírají na síle a v roce 2020 budeš vše úplně jinak. V tomto videu najdeš návod jak zvládat tyto zrychlující se energie a zlepšit kvalitu svého života.
Transformace vědomí 2020
 
Všechny tyto příznaky transformace vědomí budou vyžadovat více naši pozornosti a práci na sobě než kdy jindy. Rok 2020 bude přelomový a bude záležet jakou cestou se lidstvo vydá.
Pokud tě zajímá téma a co je to vůbec transformace vědomí, tak nezapomeň shlédnout naše dva díly na toto téma, kde najdeš i příznaky transformace a její podobu. Videa najdeš v paoapisku dnešního videa.
Pokud chceš odpustit, tak neváhej využit naši vedené meditace pro hluboké odpuštění
A pokud chceš ovládnout svůj život, své emoce i sovu mysl a tím i cely svůj život a jít na vlně cele transformaci vědomí a zvládnout její příznaky, tak se neváhej využit naši spolupráce zde: https://cestarelaxace.cz/koucink-a-te…
Na závěr ti přejeme mnoho úspěchu a vytrvalost na tvé cestě, aby jsi zvládl příznaky transformace vědomí 2020, ale i v dalších letech.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account