Musím říci, že mě překvapilo, když se ozvali z časopisu AHA! Pro ženy, že chtějí rozhovor. V první chvíli se musím přiznat, že Vás napadne AHA!? Ale hned mi došlo, že nemám soudit a spíše si vyslechnout, co mají na srdci.
Ano, přiznám se, v první chvíli mě napadlo, vždyť je to bulvár? Ale pak mi hned došlo – ale i tenhle časopis čtou ženy, které chtějí změnu, které hledají svou spokojenou cestu a i jim mám co nabídnout, a třeba jim i mohu pomoci díky mé knize najít láskyplnou a vlastní cestu.
Musím říct, že jsem byla velice příjemně překvapena a byl to krásně strávený čas s milou paní redaktorkou při domácí limonádě a při vzájemném vyprávění, jak to obě máme se životem, s naší cestou a jak nahlížíme na dnešní svět.
Z celého setkání vyšel článek, který mohu jen doufat, že otevře cestu i dalším ženám, najít svou vlastní cestu plnou spokojenosti, lásky a radosti. Protože každá z nás je tou, která tvoří, která má tu moc změnit nejen sebe a své okolí, ale celý svět k lepšímu. Nyní máme tu obrovskou šanci, tak ji nepromarněme.
Děkuji za toto inspirativní setkání a chci tím celým říct, nesuďme, a jak říká Jaroslav Dušek – nevytvářejme si domněnkyJ. Krásný den! Přeje Tereza.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account