Dopis
Jelikož jsem včera nic nepřidala tak dnes je tu druhý blok. Zase dopis ale pro někoho jiného s úplně jiná odezva.
Ahoj Miru,
asi se divíš, že ti píšu dopis. Je to takové neobvyklé v téhle době. Prostě jsem ti to nechtěla psát přes telefon nebo ti to volat původně jsem ti to chtěla říct osobně. Ale to nějak nevyšlo ještě jsem se k tobě nedostala. Vždyť víš proč. Proto ti to píšu takhle. Neobyčejně.
Jo asi víš že se to bude týkat ohledně školy. A jelikož z toho dělám takovouhle velkou věc tak ti je asi dost jasné jak to dopadne.  Ale i když víš jak to dopadne tak to řeknu po svém. Nebo spíš napíšu.
Ani nevíš jak moc těžký rozhodnutí to bylo ale když jsem se tak nějak učinila definitivní rozhodnutí. bylo to že prostě přestoupím nemělo by to cenu a tak jsem si řekla .. byla jsem v tu chvíli hodně ovlivněná lidma na táboře. A pak za mnou přijela Terezka a vzpomněla jsem si i na tebe a tak. A byla jsem s rozhodováním zase na začátku. Ale nakonec jsem učinila rozhodnutí, že se na tu školu nevrátím, když jsem propadla v prváku tak ve druháku by to bylo jen horší. Jo budeš mi moc chybět ale budeme se vídat psát si a tak. I když se neuvidíme každý den a přijedeme k sobě na víkend tak to bude víc bombový a víc si to užijeme. Já vím, že tě to mrzí mě taky. Ale já prostě na tu školu nemám. Reparát stejně nedám a ani bych ho nedala a teď už je pozdě. Já moc doufám, že se za to na mě nezlobíš, ale jediný co mě na té škole drželo jsi byla ty a Terka. Ani jeden předmět mě nebavil a ty praxe já jsem se bála těm dětem něco říct. Neumím vystupovat před velkým kolektivem a je jedno jaká věková kategorie to je. Ale nezvládám to. Promiň že tě nechám samotnou na intru ale ty to zvládneš budeme si volat a budu ti posílat filmy aby jste si je pustili. Nebo vám je po telefonu převyprávím. Přijedu se za tebou podívat a bude se snažit náš kontakt udržet. Nic víc nezvládnu bohužel.
To je asi vše typuju že až si to přečteš že se mi nějakým způsobem ozveš tak na to budu čekat L
 
Mirka mi odpověděla tím že mi poslala video. Keré můžete najít mezi fotkami.
Díky za přečtení  a dnes to je vše.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account