125

Emoce a ovládání mysli je klíč jak na pozitivní myšlení a tím můžeš ovládnou celý svůj život. Staneš se vědomím tvůrcem své vlastní reality.
V tomto videu najdeš temnou stranu pozitivního myšlení, která vede k sebe destrukci. Také se dozvíš proč a jak nepotlačovat emoce a jak s nimi pracovat. Video emoce a pozitivní myšlení ti otevře oči a pomůže zvládnout tvůj život.
Pokud pochopíš rozdíl mezí pozitivní přistup a pozitivní myšlení, tak se tvůj život v okamžiku změní a začneš si sám a vědomě vyvářet svou vlastní realitu.
Nauč se správně chápat své vlastní emoce a využívat je pro sebe zdokonaleni a osobní růst.
Pokud tě zajímá pozitivní myšlení tak využij našeho předchozího videa na toto téma, která najdeš v popisku dnešního videa.
Pokud chceš v životě učinit změny a začít ovládat svůj život, tak se nezapomeň objednat na koučink případně terapii, kde tě naučím pracovat a ovládnout svou mysl a emoce a začneš si vytvářet život takový jaký ho chceš mít. Objednej se na koučink a zažij velkou transformaci.

Nauč se používat pozitivní myšlení správným způsobem ve svém životě. Pokud nevíš jak na to tak nezapomeň odebírat na youtube kanál CestaZaSnem, protože se tomuto tématu budeme věnovat i později a více do detailu.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account