Využij tuto nahrávku pro své zdraví a detoxikaci organismu jater, ledvin, střev a lymfatický system detox a lymfa jsou součásti mentálního i fyzického detoxu pro tělo, mysl i duši.
Podpoř svou detoxikaci a očistu těla na všech úrovních jako tělo, mysl a duše. Pomůže ti s emocemi, stresem a mnoho dalšího. Na úrovní těla se detoxikuje pro kvalitní zdraví játra a ledviny spolu s lymfatickým systémem a střeva.
Ve videu najdeš afirmace, které podpoří tvůj proces k uzdravení a léčení těla. Vytvoř zdraví ve svém životě pomoci této nahrávky a preventivně se zbav všech škodlivin ze svého života i těla na všech úrovních. Tyto afirmace opakuj správným způsobem jinak nebudou mít žádný efekt. Video krok za krokem jak používat a vytvářet správně afirmace.
Následně si to vše můžeš vizualizovat opět správným způsobem a tím dosáhneš ještě účinnějších a rychlejších výsledku. Použij naše video krok za krokem jak správně používat vizualizace a dosáhnout rychlejších výsledku.

Své zdraví máš plně sám se svých rukou detoxikaci podpoříš své zdraví a pomůže ti to k vyléčení a uzdravení sebe samého. Jára, ledviny, lymfatický system a střeva jsou nejdůležitější složky v našem těle pro detox.
Přejeme ti hodně úspěchu ke tvému uzdravení a léčivému procesu a plnému zdraví.
Použij naši podprahovou nahrávku na relaxaci a zbaveni stresu a napětí z těla pomůže a podpoří detoxikaci organismu a pomůže ti zbavit se emoci, stresu a nepěti a vytvoří harmonii ve tvém životě. Najdeš ji v dnešním videu.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account