„Evo, Vy jste raketa!“ říká muž v páté řadě při závěrečné diskusi.

„To musím říct doma,“ sál se směje a já po hodinové přednášce s diskusí odcházím ze sálu konference mého kamaráda Martina Koleničky z HCA v Brně s úsměvem na tváři. Ne, že by to doma nevěděli, že si umím naložit a pořádně makat, ale raketa mi fakt nikdo neřekl! O to více jsem se musela smát, protože jsem jako jediná žena v programu mluvila o hodně ženském pohledu na byznys a v sále převažovala skupina mužů. A tak, moje milé, doufám, že se mi zase podařilo zasít semínko, které připomíná, že ženy můžou zůstat ženami i v mužském světe s přirozeností, lehkostí a respektem.

Foto: se souhlasem Evy Čejkové

Vnitřní krása ženy hýbe světem

Byl to zase týden plný lidí, mužů i žen. S Míšou jsme si střihly dva mentoringy, v Testuj.to jsme naplánovali E-commerce Beer a přivítáme u nás v kancelářích stovku hostů. Ve čtvrtek jsem si odskočila do Mělníku oslavit 2 roky Institutu psychosociální péče mé kamarádky Renaty Siranové, kde jsem potkala i Honzu Měšťáka (prý mu tak můžu říkat  😉), se kterým zrovna ten den vyšel rozhovor v mém Talk (z)lomu a velikou radost mi udělala ještě ten den jeho zpráva:

Milá Evičko, vyjadřujete přesně to, co o ženách kdysi napsal Shakespeare: „Krása ženy je o to cennější, obsahuje-li i vnitřní krásu“! Dnes jsem měl konečně čas se na Vaši úžasnou reportáž podívat.

Moje pohlazení a skutečně velké díky!

Honza

Jedno vzpomínkové foto z Mělníka v IPSP Renaty Siranové s Honzou Měšťákem v obklopení žen 🙂

 

V pátek jsem tedy dala na otočku Brno, kde jsem zahajovala již zmíněnou konferenci, v sobotu se celý můj tým akčních žen vydal na Ples Karlín spojuje, kde jsem tentokrát chyběla, protože chystáme svatbu pro 150 lidí (můj brácha se zítra žení!). Takže trošku honička a jistota, že ani další týden nebudu rozhodně o samotě 😊

Chci vás potkat!

Při pohledu do kalendáře už dneska vím, že minimálně do konce října je pořádně nabito. A tak vyzývám i vás, pojďte a přidejte se ke mně a k mému týmu 22. 10. 2022 v Šantovce Olomouc! Čeká nás den, který věnujeme podpoře sebevědomí žen! Po covidové přestávce opět pořádáme Den, kdy se mám ráda.

Ač máme program téměř kompletní, stále hledáme:

 • Řečníky, inspirativní ženy i muže, kteří mohou v rámci programu vést workshopy či přenášky pro skupinky cca 20 žen

 

 • Podnikatelky i podnikatele, kteří chtějí představit svůj produkt ve formě prodejního stánku

 

 • Kouče, mentory, kosmetičky, masérky i astroložky, které mohou na místě vést individuální poradenství

 

 • Firmy a značky, které cílí na ženy a chtějí spustit testování a získat recenze na svůj produkt od žen, které na místě projdou a produkt otestují

…a také všechny, kteří si s námi chtějí tento den užít naplno! Tak sledujte FB událost a udělejte si poznámku v kalendáři!

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Foto: se souhlasem Evy Čejkové a Ženy s.r.o.

Tagy:
4 Komentářů
 1. NelaVávrová 9 měsíců ago

  Bude nějaké setkání v Praze?

 2. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  Každá žena je krásná, jen to sama musí vidět 🙂

  použiji citát: „Každá ženská je krásná, jen o tom ještě neví!“

 3. LucieGajdíková 1 rokem ago

  Je to tak, ta největší krása se skrývá uvnitř

 4. Přesně tak, k čemu krásná nádoba, pokud je uvnitř prázdná…

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account