Tentokrát jsme pro vás v tradiční anketě hledaly – ano, nejlepší zkrášlující triky. Co pomáhá ŽENÁM s.r.o.? Tady jsou naše odpovědi.

Helena Plívová, výkonná ředitelka a patronka záložky Testování

Pokud se mi objeví na obličeji puberťácká žárovička, prostě nevydržím a jdu do ní. Stává se z ní rázem lampión, na který zatím nezafungovalo nic tak dobře, jako natřít večer troškou zubní pasty s fluorem. Sice to trošku pálí, ale ráno je z něj zatažený pupínek.

Lucie Procházková, projektová manažerka

Kdysi jsem někde četla, že nejlépe nehty vybělí šťáva z citronu. Jeden čas jsem to hojně využívala a opravdu to fungovalo, ani nevím, proč jsem s tím přestala. Teď spíš než na babské rady dám na doporučení na konkrétní přípravky. Nedám dopustit na vlasovou kosmetiku značky Redken. Zejména pak modrou řadu Extreme, je bezkonkurenčně nejlepší a to co vykouzlí s mými suchými vlasy, je skutečný zázrak.

Veronika Šubrtová, módní bloggerka

Nejlepší trik, který mě naučila mamka, a prostě na něj nedám dopustit, je namatlat se večer celá od hlavy až k patě kokosovým olejem. Nikdy jsme neměla tak hydratovanou pleť, jako po tomhle zázraku. Nepotřebuji jiné krémy, jen tohoto miláčka. 

Renata Kašparová, majitelka Pracovny ŽENY s.r.o. Chrudim

Z nevýhody udělat výhodu! Pomerančová kůže na nohou není zrovna hit, ale stahující punčocháče udělají mnoho parády. Kolik z vás vyzkoušelo mnoho gelů, krémů a komu to pomohlo? Stahovačky jsou prostě v kurzu, dají se prát, čili i vícekrát použít, ráno natáhnete, večer za tmy stáhnete a pořád jste za hvězdu. 🙂

Eva Čejková, První Žena s.r.o.

Maska z okurky vždy osvěží, jenom je dobré si ji pak sundat. Úspěšně jsem s plátky okurky pod očima vyrazila na Vinohradské na nákup do Alberta. A věřte nebo ne, nikdo mi nic neřekl, asi mi věřili, že jsem ji neukradla. 🙂

Jana LeBlanc, bloggerka

Od jedné Francouzky jsem kdysi dostala radu nemýt si za žádných okolností obličej obyčejným mýdlem, které většinou dost vysušuje. A používat krém. Hodně hydratačního krému. V Austrálii mi zase radili bělit si zuby jedlou sodou, prostě si je s ní několikrát vyčistit. Ale na to jsem zatím zbabělá. Zkoušely jste to některá?  

Věra Buraltová, obchodní manažerka

Za nejlepší zkrášlující trik považuji dobrou náladu. Nic nestojí a dobře působí i na vaše okolí. S dobrou náladou se dá i dobře stárnout a stárnout je umění.

* A jaký je ten váš? Dejte nám o něm vědět do komentářů.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account