Sprchový gel Spa Sebamed poskytuje dokonalou hydrataci pokožky celého těla. Myslí si to i naše testerky? Přečtěte si jejich hodnocení. Deset z vás vyzkoušelo sprchový gel Spa na vlastní kůži.

Sprchový gel Spa doporučuje 95% žen

O produktu:

Osvěžující sprchový gel Spa bez mýdla pro jemné denní mytí zanechává pokožku pružnou a jemnou a napomáhá její regeneraci. Podporuje obnovu přirozenného, ochranného pláště kůže s pH 5,5. Neobsahuje alkalické složky. Součástí složení je výtažek z leknínu, změkčující a hydratační složky podporují obnovu hydro-lipidové zásoby.

Zanechává sprchový gel Spa jemnou a pružnou pokožku? Jak jste s ním byly spokojené?

Na plné čáře zvítězila jeho jemná vůně. Své pozitivní zkušenosti sděluje ScullyD:”Gel je velmi jemný, má příjemnou decentní vůni, která zůstává na pokožce dlouho po sprchování.” Velmi jemný je i k citlivé pokožce se sklonem k alergickým reakcím, což potvrzuje i Martina67: “Sprchový gel má jemnou, nevtíravou a nijak agresivní vůni. Nemám na něj žádnou reakci jako na některé sprchové gely, a tak určitě doporučuji lidem s těmito problémy. Výrobek jsem si oblíbila a určitě se k němu budu vracet a nevylučuji, že v budoucnu se nepodívám ještě po jiných výrobcích této značky.” K tomu Blaniik dodává: “Sprchový gel má moc pěkný obal a příjemnou vůni. Mám jemnou alergickou pleť a tento gel u mě obstál na jedničku, jelikož jsem žádnou reakci na něj neměla.”

Pokud toužíte po jemné pokožce, podle Kaťuši to není žádný problém:”Vyzkoušela jsem na svou citlivou pokožku a můžu potvrdit, že nevysušuje kůži a zanechává ji krásně vláčnou.” Utunka si gel pochvaluje i na intimní hygienu: “Dobře pění a pokožka zůstává jemná a jemně hydratovaná. Doporučila bych i těm, kdo mají citlivější pokožku a nemůžou používat agresivnější přípravky i na intimní hygienu právě pro jeho pH 5,5. Výrobek jednoznačně doporučuji, jsem velmi spokojená.”

Iwen rovněž oceňuje hydratační účinky, avšak nesedla jí vůně sprchového gelu:”Zatím si moc nemohu zvyknout na vůni, ta je taková zdravotně sterilní. Pro mě je to docela skok od parfémovaných sprchových gelů, které jsem zvyklá používat. Účinky na pokožku jsou však výborné. Pokožku po omytí mám krásně jemnou a hydratovanou.” Margery dodává, že díky sprchovému gelu Spa se cítí svěžejší: “Po umytí sprchového gelu se cítím svěží. Mám citlivou pokožku a tento výrobek mi vyhovuje. Přípravek si velice chválím, jsem s ním spokojená po všech stránkách.”

Celkově sprchový gel u testerek obstál a všechna hodnocení najdete zde.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account