Jak se říká, zkrotli i jinačí bouřliváci. A ze mě je, ač jsem byla v pubertě a rané dospělosti TOTÁLNÍ ČUNĚ, člověk milující pořádek. A abych to měla jednodušší, už před časem jsem skoro všechno vyhodila. Svezla jsem se na módní vlně minimalismu a i když na tom zdaleka nejsem jako Japonci, kteří si to životem vesele sviští třeba s jednou košilí a vidličkou, i tak je to znát. 
Hodně jsem toho vyhodila a hodně jsem toho získala. Hlavně čas. Rodinná večeře je vždycky lepší než oprašování starých krámů. A procházka po parku, který na podzim hraje barvami místo úklidu tuny zbytečných věcí je k nezaplacení. 
Nemusíte být tak radikální jako já, ale zkuste si to udělat kolem sebe i v sobě takové, jaké to chcete mít. Nejlepší čas na to začít byl včera, druhý nejlepší je právě teď. 🙂
Krásný začátek podzimu, 
Kristýna
 
Až do 25. září můžete spolu s námi soutěžit o UGO Očistu neboli unikátní podzimní program, který vám krásně pročistí tělo. Jdete do toho? 🙂

 
V pondělí 19. září se štěstí usměje na 10 testerek, které si vytestují třásňový mop Easy Wring and Clean Turbo od Viledy. A právě s ním bude podzimní úklid zase o něco jednodušší.

 
Ve středu 21. září si mohou všichni ti, kteří jsou nadšení do úklidu stejně jako já, vytestovat knihu od Grady Zbavte se nepořádku jednou provždy.

 
Ve čtvrtek 22. září dostanou všechny kojící maminky šanci testovat hojivou mast PureLan od Medely, která uleví od bolesti i poranění. 

 
V pondělí 26. září testujeme vstupenky na rodinný muzikál Alenka v kraji zázraků, který zabaví celou rodinu. Kdo bude mít štěstí tentokrát? 🙂

 
Ve středu 28. září tu máme dalšího úklidového pomocníka. Deset z vás si úklid zjednodušší s ručním parním čističem Steam Shot

 
Ve čtvrtek 29. září si ten začínající podzim trochu osladíme. Testujte s námikulinářský zázrak MEGGLE Panna Cotta

 
O soutěži o UGO Očistu jsem vám již psala výše. Jak funguje si přečtěte v blogu, kde svou zkušenost sdílí testerka Věra. 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account