Vítej poutníče, jehož virtuální kroky tě zavedly až na tento web. Pomyslné dveře do mé duše jsou ti otevřeny a můžeš si zde přečíst můj příběh. 
Bez příkras a pravdivě vyprávím o své cestě, které mne provedla krajinou stínů, a také o tom, jaké poznání mi to přineslo. Skutečnost, že jsi právě nyní tady, není určitě náhoda a věřím, že tu najdeš něco, co tě obohatí, změní tvůj úhel pohledu, nebo ti pomůže najít a pochopit něco, o čem zatím třeba ani nevíš, že hledáš.  
Ale teď už se pohodlně usaď, mé vyprávění začíná. 
Brzy to bude 60 let, co jsem se narodila a začala žít svůj příběh. Prázdnota a temnota, která mne doprovázela celý život a mnohdy hrozila zadušením, mě už neděsí, protože jsem jí začala rozumět. A naopak čas od času z ní čerpám své poznání, o kterém vím, že je zde, někdy hodně dobře, ukryto. Hluboko v mém nevědomí jsou ukryty poklady, které vytahuji ven, na světlo, abych je mohla žít.
Dnes se cítím čím dál více šťastná a spokojená.  Žiji tam, kam patřím, v přírodě a se svou rodinou. S láskou a radostí objevuji svět, který je plný světla, protože až tady a teď nacházím svůj vnitřní klid a mír.  A ve skrytu duše lituji, že se mi už dříve nepodařilo otevřít své srdce duchovnímu poznání, protože mnohé z toho, co mám za sebou, bych vůbec nemusela prožívat.

       Jenže ono to nebylo zas až tak snadné. 

Jako nechtěné dítě jsem byla matkou několikrát odmítnuta. Nejprve v prenatálu, dále 3 měsíce po narození, a pak ještě několikrát během života.  Toto odmítání trvalo víc jak 50 let.
Svou matku jsem vinila za to že:
Díky ní se rozpadla naše rodina, protože otec se s ní rozvedl když mi bylo 16 let a vzal si jinou ženu.
Díky ní jsem měla pokřivený pohled na vztahy a lásku mezi mužem a ženou. 
Díky ní jsem měla dítě v 18 letech, protože po rozvodu mne znovu odmítla, když jsem na její příkaz nepřestala mít otce ráda. A lásku a přijetí, které se mi nedostávalo jsem začala hledat v náručí muže. 
Díky ní jsem byla bez sebevědomí a tudíž snadnou obětí. Můj nadřízený to velmi brzy poznal,  znásilnil mne a následně zneužíval. Pokusila jsem se o sebevraždu…Tehdy mi bylo 21 let.
Díky ní jsem se poprvé stěhovala, s nadějí, že daleko od domova už budu žít lépe. Marně. Opět jsem se stala obětí, tentokrát psychopata a poznala jsem, co je to domácí násilí. 
Jedinkrát mi matka pomohla, abych se mohla vrátit se domů. Trochu jsem se nadechla a vzápětí vlezla do další pasti, ve které jsem žila dalších 15 let.
S mužem, kterého jsem měla ráda, ale nemilovala jsem ho. Neuměla jsem to, jen jsem se úpěnlivě snažila nebýt jako moje máma. Výsledek byl ve finále téměř stejný, ale k tomu jsem se ještě musela postarat o dvě děti, které mi v polovině manželství vstoupily do života, protože jejich máma jim zemřela před očima, opilá, jako dlouhé roky před tím. Opustila jsem svou dceru, totálně vyčerpaná a frustrovaná, a znovu se stěhovala.
Tentokrát až do Prahy, která mne semlela jako mlýnek na maso.
K viníkům, kteří mohli za můj pád, jsem přidala svého dnes exmanžela. Podvedl mě a nedodržel žádnou z našich dohod. Málem se mu podařilo splnit svou výhrůžku, že pokud od něj odejdu, zničí mne.  Abych neskončila jako bezdomovec, nakonec jsem dělala několik let profesionální dominu.
To mi umožnilo prozkoumat perverzní sexualitu až na samou dřeň její podstaty, takže dnes mám znalosti a zkušenosti které by jiní platili zlatem. Já naopak padala stále hlouběji a hlouběji, protože toto nebylo v souladu s plánem mé duše.
Byly dny, kdy se mi už nechtělo žít. Bolelo mne úplně vše, celé tělo, ale hlavně duše. Ta bolest mne rvala na kousky a jen zázrakem jsem přežila, aniž bych znovu udělala nějaký nepředložený čin.  
Roky jsem hledala svou cestu a dostala jsem se až k tantře a tantrickým masážím. Díky ní jsem poznala i druhou, posvátnou stránku naší sexuality.
Jenže už jsem byla příliš vyčerpaná vším tím soubojem se životem a mé tělo jednou definitivně řeklo dost! Totálně jsem se sesypala a marodila více jak rok a půl. 
Nakonec jsem se z Prahy vrátila zpět domů, do přírody a hor, ke své dceři a vnoučkovi. Se zjizvenou duší a invalidním důchodem.
Za téměř 20 let hledání, kdy jsem prošla spoustou terapií, sebepoznávacích kurzů a seminářů jsem utratila tolik peněz, že bych za ně dnes mohla mít luxusní auto, nebo pěkný byt na malém městě.
A i když jsem už dokázala dělat velká a zásadní rozhodnutí, například odpustit matce a vrátit se domů, stále to nebylo ono. Temnota mne strašila dál a skrze události, které se mi děly, chtěla být uviděna

     A pak jednou přišla chvíle, která od základu začala měnit mé vnitřní nastavení a tím i další život.

Nejprve se mi zdál sen. V něm jsem se setkala se svou odmítnutou částí, ze které se postupem let stal Démon. Pár dnů na to, jsem měla naprosto ojedinělý prožitek, protože jsem při plném vědomí získala návod, jak s Démonem dál pracovat tak, aby mne přestal ohrožovat a stal se z něj můj pomocník. Za nějaký čas jsem objevila knihu Jak pečovat o své démony, díky které jsem zjistila, že jsem se skrze své prožitky intuitivně dostala k budhistické moudrosti staré tisíc let.
Toto poznání mi připadá tak jednoduché, přitom tak nesmírně účinné, že jsem se rozhodla zpracovat ho do podoby eBooku a tím způsobem jej předat co nejvíce lidem.
Dozvíte se z něj, co to Démoni vlastně jsou a také že existují nejrůznější typy – vnitřní i vnější, démoni strachu, lásky, závislosti, sexu, euforie, egocentrismu, atd.

    A hlavně 6 jednoduchých kroků, jak při práci s nimi postupovat.  
    Další významná chvíle, která mne posunula ještě o kus dál, byla má spontánní regrese do posledního minulého života. Prožila jsem v ní incest a sebevraždu v 16 letech. Od této chvíle definitivně skončilo mé hledání PROČ se mi dělo vše, co se mi dělo, pochopila jsem totiž, že právě PROTO. 

A konečně jsem začala rozumět tomu, že všichni kolem mne, hlavně máma a můj exmanžel, prostě ti, kteří mi nejvíce ublížili, byli vlastně mými nejlepšími učiteli ve hře zvané život. Pochopit to a následně přijmout, bylo však neskutečně těžké. Byla to velmi tvrdá práce na sobě, ale vyplatila se, můj život se od té doby neustále zlepšuje. 
Dnes už vím, že návod na život si musíme objevit každý sám. Jsme jedinečné bytosti a současně experti vlastního osudu, jen to většinou nevíme. Naštěstí informací je všude kolem nás více než dost, takže není třeba prožívat to, co už prožili jiní, přesně v duchu rčení že “chytrý se učí z chyb vlastních a moudrý z chyb jiných”. Mnohdy stačí mít jen otevřené srdce a sledovat co s námi rezonuje a s tím pak pracovat.
Proto chystám k vydání svůj příběh formou placeného eBooku, který jsem pracovně nazvala “Odstíny naší temnoty”. Na vlastním příkladu se snažím ukázat všechny souvislostí a provázanosti osudu, tak, aby i “Tomáš” pochopil že opravdu dnes sklízíme pouze to, co jsme včera zaseli. Též připravuji e-book na téma Vědomé milování jako cesta k podstatě, ve kterém vycházím ze všech svých zkušeností, které jsem během života získala. 
Nechci, aby závěr vyzněl jako klišé, ale je to prostě tak – pokud sami sebe nepřijmeme se vším všudy, tedy i s tím negativním, co si v sobě neseme, nepustí nás to dál a nemáme šanci pochopit hlubší smysl života. A nejen to, dlouhodobé popírání našich odmítnutých částí nás časem může dovést až do nemoci, případně do psychiatrické léčebny. V tom lepším případě…Protože vždy žijeme jen to, co máme v sobě, vnější svět nám zrcadlí naše vnitřní nezpracovaná témata, někdy hodně hluboko ukrytá, třeba až v minulých životech.
Pokud něco z mých textů v tobě zanechá pozitivní stopu, nebo dokonce změní tvůj život k lepšímu, budu potěšena a můj život tak získá mnohem hlubší smysl. A za to ti předem ze srdce děkuji.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account