Jarní úklid s nejlepšími pomocníky: Testování produktů Vileda, Pro 5 a Sencor

Milé ženy,
jsem moc ráda, že jsem se mohla stát součástí tohoto úžasného projektu ŽENY s.r.o. Jmenuji se Martina a jsem maminkou šestiletého raráška. A právě na rodičovské dovolené jsem si splnila svůj sen o tom, že mohu dělat práci, která mě baví. Dříve jsem pracovala v bance a práce byla spíše rutina. To se ovšem změnilo, když jsem narazila na copywriting. Z malé brigády a přivýdělku se postupně stala živnost a velký koníček. Cesta samozřejmě byla dlouhá, protože jsem byla touto problematikou prakticky nepolíbená. A o čem nejraději píšu? Mou velkou zálibou je móda a krása. Miluji kabelky, boty a kvalitní kosmetiku. Zajímám se o celostní medicínu a zdravou výživu. Doufám, že vás mé články zaujmou a trochu obohatí.
A protože jaro je cítit ve vzduchu a mnohé z vás se jistě chystají k úklidu, připravily jsme si pro vás testování samých skvělých pomocníků do domácnosti i pro posílení zdraví.
Přeji vám krásné dny plné slunce a radosti a hodně úspěchů i ve vaší práci a nebo také v našem testování! 🙂
Martina
PS: A ještě jeden tip závěrem. V pondělí otevíráme již 10. Pracovnu ŽENY s.r.o. v Plzni, tak se u naší Marcelky zastavte!

Jak se zbavit nepříjemného a všudypřítomného prachu? Otestujte s námi mikrohadříky Actifibre od Viledy. Již v pondělí 6. 3. testujeme.

 

A pozor ve čtvrtek 9. 3. vyzkoušíme společně 300 čističů Pro 5, které dokonale vyčistí domácí spotřebiče, zejména pak lednici a troubu. Rozlučte se s připálenými zbytky a mastnotou jednou provždy!

 

A je čas na pořádný úklid doma. Vyzbrojte se vysavačem a parním čističem Sencor, se kterými vám to půjde samo. Testování začíná v pondělí 13. 3.

 

Je ideální čas na doplnění vitamínů a minerálů. Což takhle dopřát si zelené smoothie jako osvěžující a lahodnou svačinku? Testujte s námi a získejte knihu ZELENÉ SMOOTHIE – zdravé mini jídlo z mixéru ve čtvrtek 16. 3.

 

A pokračujeme s tím, co je zdravé a dobré. Vyzkoušejte osvědčené superpotraviny! Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte knížku Superpotraviny od Noxi.

 

Zdroj foto: Martina Richterová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account