Celý pracovní týden bude relativně klidný. Téměř v žádné oblasti nás nečekají větší rozruchy, a pokud se nepoddáme stresu plynoucího ze svátků, můžeme si tyto dny vychutnat s pohodou v duši. Pátek a víkend nás začne zahrnovat pocit, že vše musí být perfektní a připravené. Velký pozor si budeme muset dávat na hádky a ty z vás, které o sobě vědí, že jsou kritické, by se měly hodně hlídat. Z velkých nároků kladených především sama na sebe by se snadno mohla stát noční můra. Milenecké dvojice, které ve vztahu spolu začínají, si tyto dny mohou velice užít. Myslete hodně samy na sebe – budeme v tomto období citlivější, než muž. A týká se to žen v každém věku. Proto by se i malé slečny měly vést k tomu, aby denně byly alespoň chvíli samy se sebou nebo v přítomnosti jiné ženy.
Vztahy
V začátku týdne můžeme dotáhnout vše praktické. Pokud chcete řešit budoucí bydlení, vyjasnit si věci ohledně rozdělení peněz ve vašem vztahu nebo si udělat jasno v tom, jakých cílů chcete dosáhnout v příštím roce, vyřešte to tento týden. V polovině týdne se všichni více, či méně, začneme ladit na partnerské vyzařování. Budeme toužit po tom, aby vedle nás stál stálý a stabilní protějšek. A jako ženy budeme chtít v muži oporu a vyslechnutí. Pokud nemá trpělivost, snažte se být shovívavé – pro muže bude tento týden hektičtější, než pro nás.
Konec týdne polapí mnoho zamilovaných párů – budeme si s muži bližší a především v intimní oblasti budeme moci rozšiřovat své obzory. Dávejte si však velmi dobrý pozor na otěhotnění, snadno by se mohlo stát, že pod stromeček budete mít o dárek navíc.
Práce a domácnost
První tři dny se můžeme zaměřit na detail a na práci vyžadující vysokou míru koncentrace a mentální energie. Pozornost vám pomůže udržet hudba, či dostatek chladu. Nezapomínejte občas nechat odpočinout oči, které budou tento týden citlivější. Další dny budou vhodné pro kreativní práci, či pro práci sama na sobě. Co se týče seberozvoje, měly byste začít svou aktuální situací a až potom postupovat hlouběji. Den před víkendem si ideálně dejte od práce volno. Mnohem více budeme naladěné na zdobení vánočního stromečku, než na přesčasy v práci.
Doma se budeme cítit trošku jako u cizích a pokud vás ještě čekají jakékoli podstatné větší úklidy, zkuste je zvládnout začátkem týdne. Potom už nebudete mít náladu, ale ani čas. Vyhněte se přílišnému větrání v ranních hodinách, textílie by navlhly. Dobře se nám bude péct a budeme naladěné dostatečně vánočně na to, abychom si užily Štědrý den. Zřejmě nepřekvapí, že znamení jsou taková, že bude vhodné sejít se s rodinou a snažit se udržet domáckou a klidnou atmosféru.
Finance
Na peníze by se tento týden ideálně nemělo vůbec sahat. Pokud potřebujete cokoli dokoupit, udělejte to začátkem týdne, kdy budeme mít schopnost si vše dostatečně propočítat. Poté začnou znamení inklinovat k velkému utrácení a peníze by se nám z peněženek vytratily snadněji, než teď předpokládáte.
Zdraví
Tento týden bude důležitý především pro vnitřní orgány a s tím související i vnitřní pohodu. Do poloviny týdne se snažte nepřejídat a spíše se stravujte rozmanitě a lehce. Koncem týdne se naopak vyhněte většímu množství alkoholu, ale tělo velmi dobře zásobte vodou. Ideálně bez bublinek. A jak už bylo psáno výše, citlivé budou i oči, proto by se neměly příliš namáhat. Dobrou zprávou je, že imunita nám po delší době opět zesílí a díky tomu se nám vyhnou rýmy i chřipky.
 
Zvířetníkový horoskop na 51. týden
Většina z nás se Vánoční atmosféře nevyhne, ani kdyby si to přála. Někdy to však není nutné. Zkuste si ji tento rok užít po svém – dopřejte si pohodu a klid, o kterém všichni básní, ale málokdo ho reálně má. Dobrým krokem k domácí pohodě je dodržování tradic. A je vlastně jedno, jestli si vyberete ty, které se dodržují u nás nebo se vám zalíbí nějaká zahraniční. Důležité pro všechny bude, aby si tento výjimečný čas přizpůsobily samy sobě a především tomu, že jsme ženy – dopřejte si něhu, nezapomeňte strávit nějaký čas s partnerem a rozmazlujte se navzájem. Prostě si užijte kouzelné Vánoční svátky! *wine*
Zemitá Panna bude mít na starost pondělí a úterý – věnujte se vlasů, jejich střihu, účesu. Cvičte cviky na břicho a pečujte o něj. V tyto dny se nepřejídejte. Středa, čtvrtek a pátek budou ve Vahách – ženské znamení nás nabádá k péči o zevnějšek – zajděte si na kosmetiku, zkuste líčení, vizážistku. Tančete, cvičte jógu. Hodně pijte, abyste vypnuly pleť, detoxikovaly organismus a odvedly přebytečnou vodu z těla. Štír, který bude mít sílu už na konci pátku, nás bude nabádat k tomu, abychom si dopřály masáže, sedací koupele a detoxikovaly organismus.
 
Vodnář
Málokdo vám dokáže pomoci, když se zamotáte ve svých myšlenkách. A umíte to tak, jako málokdo. Důležité však je, nenechat se vtáhnout do víru negací. Tento týden, přesto, že vám začne úspěšně jak v práci, tak doma, pro vás bude náročnější. Především koncem týdne se vyhněte hádkám a jakýmkoli přímým konfliktům. 
Kozoroh
Pro vaše znamení bude aktuální úklid, pečení, ale především plánování. Budete v něm dobré a bude vám dělat dobře, že si uděláte jasno ve věcech. Také vám neuškodí utřídění šatníku a naladění se tak na ženskou strunu uklízení. Celkově bude potřeba více zkoumat svou ženskost a přijít na to, co by vás jako ženu posunulo kupředu. 
Ryby
Bude stačit jedno špatné slovo k tomu, aby vám ublížilo. Vaše citlivost bude, podobně jako u Vodnářek, velmi velká. Hlavně začátkem týdne se zaměřte na relaxaci a kdokoli vám cokoli řekne, neberte si to osobně. Už v polovině týdne vám bude jako opora k dispozici váš partner. Snažte se ho od sebe neohánět, naopak mu dejte najevo, že je chtěný. 
Beran
Budete kolem sebe mít kamarádky, které vám nedodají příliš klidu. Bude aktivní a budou vám připomínat vše související s vánocemi. Pravdou je, že vám samotným to už trochu poleze na nervy. Pokud můžete, obklopte se nejbližší rodinou. Hodně spěte a nepřejídejte se, budete obzvlášť citlivé na mastné jídlo. 
Býk
Vaše pocity ohledně klidu, který by měl nastat, budou smíšené. Na jednu stranu se vám bude velice dobře pracovat a nebude se vám chtít věnovat pozornost svátkům. Na stranu druhou na vás bude tlačit okolí. Nenechte se do ničeho vtahovat. Hodně komunikujte a vysvětlete, po čem sama toužíte. Vaše znamení by se mělo také nechat obklopit blízkou rodinou, udělá vám to dobře. 
Blíženci
Zemitá znamení vás příliš nenadchnou a celý týden se budete držet tak trochu s vypětím všech sil. Důležité bude věnovat svou pozornost partnerovi a partnerským vztahům – dokáží vás příjemně uzemnit a vy nebudete mít pocit toho, že něco nuceně musíte. Pozor na své zdraví, především na migrény. Když už vás nějaká chytne, spíš ji zaspěte. Léky proti bolesti nechte až na posledním místě. 
Rak
Především co se koníčků týče, uděláte si v nich jasno. Dokonce to vypadá, že vám pod ruku přijdou zajímavé nápady ohledně toho, čemu se věnovat. Nebojte se rozšiřovat si obzory. Nejenže se při tom budete cítit dobře, ale navíc vám to zvedne sebevědomí. Nakonec otázku osobního rozvoje budete řešit celý příští rok, tak s tím klidně začněte už teď. 
Lev
Ještě do konce týdne se po vás v práci budou vyžadovat a dokonce i očekávat velké výkony a vy zrovna nebudete oplývat kreativitou a ani chutí se ještě něčemu věnovat. Zato vás hodně bude táhnout rodina, ale především děti. Ta atmosféra, která kolem vás bude kroužit, bude chytlavá, nechte se jí tedy zlákat. A především u toho nezapomínejte na své vnitřní dítě a radost z přítomného okamžiku.
Panna
Nejspíš vás čeká dotahování úklidu, nebo vaření. Ne-li rovnou obojí. Vaše znamení se bude hlavně v prostředku týdne cítit trochu vyčerpané. Řešení pro vás bude zajít si zaplavat nebo se nechat hýčkat ve vířivce. Cokoli spojené s vodou vám udělá dobře. Na začátku týdne dělejte vše, co vyžaduje velké soustředění, či preciznost.
Váhy
Až se vás někdo zeptá, zda vás čekají ještě nějaké přípravy na nadcházející dny, raději řekněte, že ano. A to i přesto, že s velkou pravděpodobností budete mít vše hotové. Snadno se vám totiž může stát, že vás kamarádky zaměstnají. V tomto týdnu se však nemusíte obávat ničeho vážno, dokážete jím projít bez problémů a s grácií vám vlastní.
Štír
I přesto, že konec týdne je ve vašem znamení, nebudete se cítit ideálně. Dožene vás ospalost a nevyhne se vám ani zimní splín. Velký důraz karty kladou na to, abyste si dopřály wellness, dostatek spánku a hodně pohybu. Také nezapomínejte, že vedle sebe máte partnera, o kterého se můžete opřít. Dokonce i vaše rodina vám bude nápomocna, využijte těchto dnů k vlastnímu klidu. 🙂
Střelec
Po poměrně hektickém minulém týdnu si odpočinete a bude hodně znát, že jste se už dlouhou dobu nezastavila. Aktuální pro vás bude, podobně jako pro Štíry, hodně spánku. Práci teď nechte stranou i přesto, že budete pracovat s vervou a soustředění vám nebude dělat problém. Důležitější budou partnerské vztahy, které nebudou zrovna ideálně nastavené. Opět platí, ať vše řešíte s nadhledem.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account