Týden, který nastoupí spolu s ubývajícím měsícem, s sebou přinese velkou dávku koncentrace, ale také emočního vypětí. Můžeme se těšit na hodně fyzické energie, kterou však bude potřeba vybíjet. Na dostatek kreativity, kterou bude potřeba uplatnit. Ale také na potřebu a touhu věnovat se majetku a věcem souvisejícími s penězi. Nastavení tohoto týdne není ryze ženské, i proto pro nás bude důležité, abychom si svou ženskou stránku doplňovaly jinak. Bude pro nás důležité se hýčkat, zajít si na masáž nebo si pořídit něco nového šatníku. Prostě udělat cokoli pro to, abychom se cítily příjemně. Nezapomínejte na něžnost, a pokud budete mít ze strany partnera pocit, že se vám nedostatečně věnuje, sdělte mu to. Muži budou v tyto dny hodně zaměření na sebe, občas se jim budeme muset připomenout.
Vztahy
Kdo chtěl budovat cokoli partnerského, měl k tomu využít minulý týden, protože tento se příliš na komunikaci s našimi protějšky a blízkými nehodí. Znamení jsou taková, že se nám nebudou chtít s nikým rozebírat vnitřní pocity. Navíc muži v našem okolí nebudou mít mnoho trpělivosti na to, aby nás poslouchali, o to spíše nám tento týden radí, setkávat se s kamarádkami. To je však věc, kterou bychom neměly zanedbat, protože pokud půjde o nějaké vztahy, tak to budou vztahy nás samotných k sobě. Jak bylo psáno výše, hýčkejte se a mějte se rády. A ke všemu přizvěte dobré kamarádky. Teď je čas na to, abychom budovaly dobré vztahy s ženskými členy domácnosti. Ženy na sebe budou všeobecně více napojené a nebude pro ně problém nacítit se jedna na druhou. Ubývající měsíc nám dá zároveň trpělivost a shovívavost k ostatním. Využijme toho!
Práce
Vysoká míra koncentrace, schopnost tvořit bez očekávání pochvaly. Maximální výsledky a samostatnost. Tento týden bude po pracovní stránce velmi silný a pocítí to nejedna z nás. Pro tento týden bude platit, že ať se v práci rozhodnete udělat cokoli, dotáhnete to do konce. To kouzlo bude spočívat v tom, že si budeme umět velice dobře naplánovat čas. Navíc tyto dny budou vhodné i pro ty z vás, které chtějí podnikat – kreativních nápadů v podstatě až do konce týdne nebude ubývat a budou veskrze hodně praktické.
Finance
Pokud byl minulý týden o tom, abychom nechaly finance být, pak je tento týden naprosto opačný. Naopak zkoumejte možnosti trhu, zvažujte své možnosti. Jakékoli investice si nechte na příští týden, ale tento týden přijděte na to, kam peníze vkládat. Naše logické myšlení bude velmi vysoko a budeme mít velmi dobrou schopnost úsudku. Nebojte se dopřát si jednu, dvě dražší věci. Díky schopnosti si vše promyslet, koupíte věci potřebné a dobře využitelné.
Zdraví
Budeme mít mnoho mentální energie, bude pro nás těžké zastavit myšlenky a hlavu všeobecně. Bude z toho však také vyplývat, že bychom měly pravidelně relaxovat. Denně vždy alespoň chvíli. Navíc díky velkému přísunu fyzické síly bude vhodné ji vybít. Nemusíte se bát ani náročnějších aktivit, které byste jinak považovaly za mužské. Naše tělo to nejen zvládne, ale dokonce to ocení. Vyhněte se zakouřenému, či prašnému prostředí, plíce budou citlivé.

Zvířetníkový horoskop na 21. týden 2017
První dva dny v tomto týdnu budou ve znamení Berana – udělejte si peeling, ošetřujte akné. V tyto dny bude naše hlava nejvíc přetížená a tělo bude citlivé na změny tlaku. Býk jako vládce středy a čtvrtku – nabádá nás, abychom ošetřovaly krk a dekolt. Nechaly si udělat masáž šíje a zad a vyhnuly se všem podnětům, které by mohly nepřiměřeně zatížit náš organismus. Blíženci jsou patroni pátku a soboty – pečujte o ruce a nohy; vhodný den pro koupele, masáže, peelingy. Pozor v tyto dny na plíce. V neděli nás ovlivní Rak – pečujte o dekolt a poprsí, nemyjte vlasy a vyhněte se těžkým jídlům.

Vodnář
Jen malý člověk má malé cíle. V tomto týdnu dostanete příležitost se zúčastnit opravdu zajímavého a projektu. Nebojte se ho, vykasejte rukávy a hurá do toho. Nebude vám chybět ani odhodlání, ani odvaha. Navíc budete vy samy oplývat velkými nápady. Vyhněte se jakýmkoli radikálním změnám v životě.
Kozoroh
Neřešte věci, které nijak nemůžete změnit. V zaměstnání máte dost vlastních starostí, proč si plnit hlavu problémy jiných lidí, na které stejně nebudete mít vliv. Navíc pokud budete mít tendenci si dělat starosti, druzí to neocení. Tento týden se dívejte víc po svých zájmech, než po názorech a potřebách druhých. Slunečné dny využijte na procházky – bez ohledu na teplotu.
Ryby
V zaměstnání se podle horoskopu objeví nějaké nečekané překážky. Nereagujte zbrkle, nejdříve situaci pořádně vyhodnoťte a potom vyberte to nejlepší řešení. Času budete mít dost a vaše logika bude na velice vysoké úrovní. Neberte si k srdci rady ostatních, řiďte se víc vlastním úsudkem. Zaměřte se na svou zdravotní stránku a na zdravý pohyb.
Beran
Úterý a čtvrtek by měly být pracovně trochu náročnější. Je možné, že budete muset zůstat v zaměstnání trochu déle, než jste byli zvyklé. Budete si však umět všechny věci zařídit tak, že vám to nevstoupilo do žádného programu. Choďte spát včas a dostatečně odpočívejte, vaše mentální energie budou velmi vysoké. Mohly byste se snadno cítit unavené.
Býk
Na začátku týdne si pečlivě naplánujte výdaje a raději se snažte trochu více šetřit. Nákupy dárků se dá odložit, finanční rezerva se vám kolem víkendu může hodit. Navíc finance se kolem vás budou s velkou pravděpodobností motat i ve formě majetku, či dědictví. Neuspěchejte žádná rozhodnutí a nad vším si dostatečně popřemýšlejte.
Blíženci
Pracovní týden nebude díky vaší kreativitě a schopnostem, které budou na maximu, moc náročný. Dá se dokonce říci, že vás čeká trochu nudy. Obecně byste měly mít více volného času pro realizaci vlastních nápadů a snů. Nebojte se nahlas říkat své originální myšlenky a v práci přicházet s novými nápady. Budou oceněny. 
Rak
Nuda dokáže nahlodat i ten nejpevnější vztah, pokuste se partnera něčím překvapit. Bude to pro vás sice poměrně tvrdý oříšek, ale díky své velké psychické, ale i fyzické síle, máte možnost ho rozlousknout. Nebojte se být samy sebou, muži se kolem vás budou točit pro to, aby vás vyslechli, ne proto, aby vám ublížili.
Lev
Chyby se prostě stávají a nemá smysl se tím neustále zabývat. Místo rozebírání minulosti byste se měli zaměřit na budoucnost. Cokoli negativního nyní hoďte za hlavu a snažte se zaměřit na to, po čem toužíte. Vaše sny a cíle naberou reálnějších kontur a vy se tak můžete samy vysvobodit z bludného kruhu. 
Panna
V zaměstnání je důležité, jak se prezentujete. Dbejte nyní hodně na vzhled a také si hlídejte, co a komu říkáte. Nemusíte se bát nahlas říci svůj názor i tam, kde byste si na to jindy netroufly. Vaše znamení navíc dostane příležitost prokázat, kam až vaše schopnosti sahají. Pokud vám přijde příležitost učit se nové věci, nevyhýbejte se jim.
Váhy
Vaše znamení by v záležitostech financí mělo poslouchat lidi, kteří mají v tomto oboru větší znalosti. Neutrácejte zbytečně. Naopak se více zaměřte na partnerské vztahy, kde se vám bude dařit výjimečně dobře. Může se dostavit pocit slabosti nebo občasných nevolností – nepanikařte, je to dočasný stav, který do konce týdne přejde.
Štír
Láska dokáže mít nepřeberné množství tváří. V tomto týdnu poznáte další, která by pro vás měla být velmi příjemným překvapením. Důležité však bude, abyste se do žádného vztahu nevrhaly po hlavě a naopak si dobře rozmyslely, kolik času a citů do něj investujete. Proberte si šatní a odstraňte z něj věci, které nenosíte. Také zkuste uklidit šuplíky.
Střelec
Vaše zdraví bude naprosto v pořádku, takže to, že se občas nebudete cítit dobře, bude spojeno s výkyvy počasí. Snažte se toho nevšímat, pouze dostatečně odpočívejte a hlavně si denně věnujte dostatek spánku. Nezapomínejte na dostatek kvalitních potravin, které vaše tělo bude tento týden potřebovat. Nepouštějte se bezhlavě do rizik.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account