Ano, léto se s námi již rozloučilo a začíná čas podzimního kouzlení přírody. Barvy, plody, chumlání se do dek a taky… ať chceme nebo ne, rýma a kašel.  Oprašte všechna léčiva a vyzbrojte se na nezvané hosty. Jak nejlépe? Například sirupem.
Proč kašleme?
Protože se chráníme a bráníme. Naše dýchací cesty se čistí a odstraňují podráždění ze zánětu, vdechnutí cizího tělesa nebo tekutiny. Pokaždé ale kašleme jinak. Může nás přepadnout  suchý kašel, který je velmi dráždivý, škrábe v krku, nevytvářejí se hleny, nic nevykašláváme a je poměrně vyčerpávající, proto by měl být tlumen, protože je pro dýchací cesty zátěží. Na začátku našeho virového onemocnění se setkáme právě s tímto kašlem, následně během dvou tří dnů se objevuje zvýšená tvorba hlenu, která zanáší dýchací cesty a přichází vlhký kašel.

Léčíme už od začátku. Co na suchý kašel?
Suchý a dráždivý kašel narušuje velmi citlivou sliznici dýchacích cest a může způsobit další její zánět. Znáte tu běžnou situaci – vaše dítě pokašlává a vy byste mu tak ráda pomohla. Nerada však sáhnete v každém případě hned po léku. Když vaše dítko trápí suchý kašel, je možné ulevit malému krčku šetrnou formou, která by nezatěžovala jeho malý organismus? Sirup Aspecton Junior působí fyzikální cestou. Díky výtažku z islandského lišejníku, který obsahuje vysoký podíl slizových látek, vytvoří ochrannou vrstvu na sliznici, ta je pak zvlhčená a chráněná a může rychleji a efektivněji regenerovat. Aspecton Junior je schopný tlumit dráždění kašlem velice šetrně.

 
Přípravek je určený dětem od 2 let, které ho ocení pro jeho příjemnou medovou příchuť. Nebrání vykašlávání a přípravek je možné kombinovat s léky proti kašli, neobsahuje cukr, alkohol a barviva. Než něco nového vyzkoušíte, chcete znát zkušenosti lidí, přeci jen jde o zdraví. My souhlasíme a pro vás vyzkoušíme. Padesát testerek vyzkoušelo se svými dětmi sirup Aspecton Junior a až na krátkou dobu trvanlivosti (6 měsíců) byly se sirupem testerky a jejich děti velmi spokojené. Mrkněte na jejich hodnocení.
MonikaKolorosova: “Za nás doporučujeme, sirup stihla vyzkoušet  2letá dcerka, která je hodně mlsná, ale sirup přijala v pohodě. Chuť dobrá, sirup voňavý. Dávkování také super. Tabletky pro dospělé navíc jako dárek jsou také fajn. Suchý kašel se během pár dní změnil na vlhký a vykašlávala jen chvíli. Už jsme zdraví. Škoda minimální trvanlivosti, ale my využili, tak jsme spokojení.”
A jak ještě zatočit s nachlazením? Víme. 
Tymianový sirup proti kašlu

Vaše povinná výbava když máte rýmu. Kapesník, med a zázvor

 
Eukalypt: pomůže od depresí, chrání před chřipkou

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account