Narozeninová oslava a soutěž: Vyhrávejte s námi!

Klára: „Natočíme video.“
Eva: „Co bychom z toho měly?“
Renata: „Video přeci!“
Johanka: „A můžeš ho dát na Instagram.“
Chytám se za nos, co to zase bylo za mou blbou otázku? Všechny moje akční kolegyně, se kterými jsem včera strávila báječné odpoledne na podporuwww.chodimesasistenci.cz, se řehtají. O pár hodin později se se stejným smíchem loučíme a odcházíme s bramborovou medailí. A co jsme z toho měly kromě pár bláznivých videí? Super pocit, a za to to stálo!
A co vlastně máme my všechny z toho, že ŽENY s.r.o. jsou tady právě dnes tři roky? Obrovskou komunitu žen, které sdílejí své příběhy, názory, inspiraci. Přes 1.500 otestovaných produktů a přes 80.000 vložených hodnocení! 4.000 blogů a další tisíce inspirativních událostí a receptů. A v neposlední řadě desítky podpořených podnikavých žen! To všechno jsme společně daly!

A já vám za to děkuji a přidávám pár tipů na následujících 14 dní. A čím se přidáte? Budete testovat, psát blogy, nechat si plnit svá přání a nebo se mnou vyrazíte na Den dětí? Ostatně hlavně o tom je u nás následujících 14 dní.

Díky za to všechno společné a hurá do roku čtyři!
Vaše Eva
PS: O těch třech letech čtěte více v mém dnešním narozeninovém blogu! 🙂

Na začátek tu máme soutěž pro všechny ty, které se letos rozhodly vypadat v plavkách prostě skvěle! 🙂 S knihou Agátina cesta k dokonalé postavě to totiž bude hračka.

Hned v pondělí si s námi vytestujte úžasné Hry pro předškoláky od společnosti EFKO, které i toho vašeho předškoláka připraví do školy s předstihem. 🙂

Her není nikdy dost! Když budete mít štěstí, můžete získat společenskou hru Goblíci Jedlíci od Mindoku, která vám v létě jistě zkrátí nejeden deštivý večer! 🙂
V pondělí 6. června pro své dítko vytestujte QUUT Cuppi Lopatku se sítkem a míčkem – světový hit, který je konečně dostupný i u nás.

Další testovačka je opět pro maminky předškoláků, tentokrát se jedná o hravé učení s Mickeyho souborem her Škola volá od Dino Toys!

Já s Františkem vyrážím 1. 6. na Den dětí do pražské Loděnice, kde bude program plný her, muzikálových písniček a řady osobností. Potkáme se tam?

Chcete-li si splnit sen a pořád nevíte, jak na to, protože vám chybí poslední článek s názvem peníze, zkuste se zapojit do naší blogovací výzvy společně se Zonky.cz!

Johanka Hipská

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account