Leze, skáče, běhá, hraje fotbal… nebo jen lítá jak střela. Děti pohyb milují, a když je v tom my dospělí podpoříme, můžeme si být jistí, že ve své výchově neděláme chybu.
Jen si vzpomeňte, kolik jste toho naběhaly jako děti vy, naskákaly gumu, najezdily na kole, kdy přehazovačka byla ještě cizí slovo. Pohyb nám dával energii, volnost, kamarády a pocity štěstí. A to se nemění. Možná, že jsou dnes sportovní aktivity více organizované než dříve běhání kolem paneláku, ale hýbat se nám v krvi zůstalo.

Sportuje celá rodina. Díky dětem jsme zdravější
Nejen dle rozsáhlých výzkumů Nadace Kooperativa je prokázáno, že díky dětem vedeme zdravější životní styl. Až 80% rodin chodí téměř každý den na procházku do přírody. České děti nejsou líné, ba naopak velmi často vyhledávají různé pohybové aktivity. Jeden sportovní kroužek je dnes normální a společné rodinné cyklovýlety jsou běžnou víkendovou aktivitou.
 
Kvalitní strava a vitamíny nejen pro malého sportovce
Na dobrou stravu při sportu nesmíme zapomínat. I když se snažíme jíst zdravě  a vyváženě, naše tělo někdy potřebuje víc. Zejména naše děti, v období rychlého růstu potřebuje jejich pohybový aparát zvláštní péči. Jedinečnou schopnost má kolagen, který stimuluje elasticitu a pružnost v těle. Zvyšuje pevnost chrupavek, vazů a šlach a posiluje elasticitu kůže. Což oceníme, my ženy, při boji s vráskami. Potravinovým zdrojem je želatina, ale kolik jí sníme? Zde je vhodné kolagen dodávat tělu formou potravinových doplňků.

Doplňky stravy Colafit užívají dospělí již více než 20 let, aktuálně jsou v Čechách i na Slovensku jedničkou na trhu. A je zde i varianta pro děti. Malé měkké kostičky čistého krystalického lyofilizovaného kolagenu jsou v balení pro juniory obohacené extraktem z růže šípkové pro udržení normálního stavu kloubů. 
Jaké jste měly s Colafitem zkušenosti?
Bylo vás 50, vás, které doplněk stravy Colafit pro děti testovalo, a i když nejsou účinky viditelné ihned, byly jste spokojené, stejně jako testerka Certicexyz: „Pěkné balení a doufám, že i pozitivní účinky. Jsem moc ráda, že jsem mohla společně se synem začít testovat Colafit. Já znám Colafit pro dospělé a také ho tak 2x za rok použiji, pomáhá mi a nebolí tolik klouby. Proto jsem ihned, jak jsem balení obdržela, synovi dala první jahodovou kostičku a tak doufám, že bude prospěšná i pro něj. Oceňuji hezké balení pro děti včetně klipu + pár kostiček pro dospělé, které jsem si schovala, až začnu s mojí kúrou. Jaké působení má ale Colafit na mého syna budu vědět až po dobrání.“ Mrkněte na další recenze.
 
Jak sportuje vy a vaše dítě? Víte, co zdravého a dobrého uvařit? Můžete se inspirovat například tady.
Domácí aloe vera drink a jeho blahodárné účinky pro vaše tělo!
Očista pomocí šťáv nastartuje ozdravné procesy. Dodá vám energii a zlepší imunitu
Pochutnejte si na zdravém tvarohovém dezertu i při hubnutí

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account