Kate Winslet nikdy nebyla vychrtlou modelkou. A postupem času se naučila mluvit o tom a být na to hrdá, za což jí patří můj osobní obdiv. I proto jsem pro vás tentokrát vybrala citáty právě od ní. *heart*

4 citáty o životě od Kate Winslet
Ženskost pro mě znamená štěstí a svobodu. Svobodu být tím, kým jste, v jakémkoliv tvaru a velikosti…
Protože teprve, když se smíříme s tím, že naše velikost není zrovna modelkovská, že občas brečíme víc, než se sluší, občas se cpeme čokoládou a občas se ztratíme, protože prostě neumíme s mapou, můžeme být skutečně svobodné.

Život je krátký. A je tady proto, aby se žil.
Protože tady a teď jsou totiž všechny problémy jaksi malé, zbytečné, bezpředmětné, zanedbatelné. Není žádné kdyby a aby, je jen teď.
Jsem přesvědčená o tom, že sebevědomí k vám přijde spolu s časem, což mě dost překvapilo.
S časem a životní zkušeností. Málokterá z nás se narodí sebevědomá. Je k tomu potřeba spoustu pádů a zároveň poznání toho, že nic není tak důležité jako já sama. A také uvědomění toho, že skutečně z ničeho není třeba dělat si hlavu.

Nedává to žádný smysl… a stejně tomu věřím!
V tom máme výhodu my ženy – vidíme za roh. Pokud se naučíme naslouchat vlastní intuici, celý život už se budeme setkávat s tím, že ač nevíme proč tak víme, jak věci správně mají být. A nejsou k tomu potřeba žádné objektivní, hmatatelné důvody – prostě to cítíme. *heart*

Zdroj fotografie: Pinterest
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account