Odpovědi v pravidelné anketě. A nezapomeňte nám napsat, jak to máte vy. 🙂

Eva Čejková, První Žena s.r.o.

Prokrastinace u lidí, kteří mají velký potenciál, ale babrají se v minulosti a odkládají věci, které je mohou mílovými kroky posouvat kupředu!

Helena Plívová, výkonná ředitelka a patronka záložky Testování

Právě teď mě nejvíc vytáčí, že mě pořád něco bolí!

Večer po příjezdu z práce oči z počítače a vlasový kořínky z utaženýho culíku. (?!)

Hned po ránu skřípnutý krk. (?!)

Po ranním kafi a cigaretě žaludek. (?!) Já vím, tady asi není divu.

Už po deseti minutách na podpatcích bedra a nohy nabývající tvaru bandasek. (?!) 

A po každým jídle skoro nový můstek, který ne a ne dosednout o tu setinu milimetru zpátky?

Přiznávám, nebojuju. Ne ne, nevzdávám se, ale nazvu to jinak. Smiřuju se. Ne se vším je třeba bojovat. A pak, ještě že mám pár čtyřicítek kolem sebe, který jsou na tom ještě hůř.

Jana LeBlanc, bloggerka

Zrovna před chvílí mě naštval jeden telefonát a taky studené kafe v kavárně. A teď píšu tuhle anketu a koukám, naproti mně sedí muž, který nemá levou ruku a z pravé dlaně mu zůstaly palec a malíček. Ťuká těmi dvěma prsty, já ho sleduju a on zvedne oči a usměje se, takovým tím způsobem „život je krásný“. Buchanec pomyslnou pánví po hlavě!!! Takže jestli mě něco vytáčí, pak to, že se nechám vytočit takovými maličkostmi jako trocha studeného obarveného mléka. A taky že se málo usmívám, speciálně na cizí, ačkoliv nemám žádný důvod, abych to nedělala. Takže slibuju, budu víc.

Lucie Procházková, projektová manažerka

Vytočit mě dokáže, když mě někdo nebere vážně. Například když se mu snažím něco sdělit a považuji to za skutečně důležité. Také nesnáším chaos. Mám ráda věci přesně naplánované a vše dokonale uspořádané a seřazené. Přesně tak nějak vypadají moje tabulky, ty navíc doplňuji spoustou vysvětlivek a barviček. Tohle puntičkářství jsem asi zdědila po tatínkovi.

Věra Buraltová, obchodní manažerka

Nespolehlivost. Nesnáším to. Vzpomínám si, že už jako malá holka, když jsme si s kamarádkou něco dohodly a ona zapomněla, byla jsem rudá vzteky. Časem jsem pochopila, že ne každý má tuto úchylku. Dokonce si myslím, že v poslední době je to trochu móda. Nic moc se proti tomu sice nedá děla, ale já mám naštěstí kolem sebe pár lidí, na které se mohu 100% spolehnout.

Veronika Šubrtová, módní bloggerka

Nejvíc mě vytáčí nervózní a negativní osoby. A jak s tím bojuju? Vyhýbám se jim, co to jde.

Eliška Vyhnánková, krotitelka sociálních sítí

Čím jsem starší, tím víc mě rozčiluje lidská hloupost a přílišné ego. Ale také si začínám uvědomovat, že jediný smysluplný boj je akceptovat to a nerozčilovat se zbytečně něčím, co nemůžeme změnit. 

Renata Kašparová, majitelka Pracovny ŽENY s.r.o. Chrudim

Vytáčí mě lenost, domněnky, závist, nerespekt druhých lidí. Jak s tím bojuji? Je to jejich věc, neřeším, nepřipouštím, jsem tu sama za sebe. 🙂

Jitka Skalická, patronka záložky Diskuse a blogy

Nejvíc mě vytáčí neschopnost respektovat názor druhých a s tím související ochotu DOMLUVIT SE, POROZUMĚT SI. Bojuju tak, že se snažím vždycky najít cestu. Nevzdat to. Nerezignovat. Ne vždy se to daří. 

Lenka Bukačová, majitelka Pracovny ŽENY s.r.o. Teplice

Jednoznačně nespolehlivost a nezodpovědnost – zvláště v pracovní sféře.

Jitka Kratochvílová, patronka záložky Služby

Už jsem o tom psala ve svém blogu. Vytáčí mě věčně si stěžující lidi a hlavně to, jak těmto lidem vše prochází. Jediná možnost, jak s tím bojovat: vyhýbat se jim. A když to kvůli daným okolnostem prostě nejde? Tak to je vážně těžké, ale ne nemožné. Na každého jednou dojde. Ten čas nastane a nemá smysl na to zbytečně mrhat svoji energii.

* A co nejvíc vytáčí vás?

* Napište nám o tom do komentářů.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account