Duo Magnifique (maminka Bára a její dcera Adéla) jsme potkaly už v roce 2016, kdy nám je kolegyně Petra doporučila, když jsme hledaly, kdo bude stříhat a líčit na Dni, kdy se mám ráda, bylo jasno! Sama Péťa se totiž chodila k Báře stříhat a byla moc spokojená. Řekly jsme si, že o to vás prostě nemůžeme připravit!  A tak slovo dalo slovo a dámy na lednové akci stříhaly, líčily… A to byl jen začátek naší spolupráce!


Na jaře se nám ozvala redaktorka z Blesku pro ženy, zda prý nemáme u nás v ŽENÁCH s.r.o. nějakou skvělou ženu s dcerou, které by šly do projektu „co jsem se naučila od své maminky/dcery“. Copak o to, skvělých žen tu máme spoustu, ale v užší partě mají všichni syny! V tom si Evča vzpomněla: „A co holky z Duo Magnifique? Ty jsou naprosto úžasné!“ Narychlo je oslovujeme, jdou do toho a na výsledek se můžete podívat níže! 

“Focení kampaně pro Blesk pro ženy byl pro mě velký zážitek! Z výsledku mám velkou radost a už začínáme vymýšlet i další výstupy do médií – třeba focení s mojí maminkou (Adélky babičkou), na kterém jsme jako Duo Magnifique navíc dělaly styling. Fotky vyšly v červencovém Blesk pro ženy! Krásně se to řetězí a my se radujeme a jsme vděčné. První článek nám zkrátka otevřel dveře,” vypráví šťastně Bára.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account