Znáte ten pocit, když čtete knihu, která ve vás vyvolává otázky a hlubší bádání? Dětskou knihu Malý Princ jsem četla poprvé v 25 letech. Dala mi mnohem víc, než kdybych ji četla jako dítě. Pochopila jsem spoustu věcí, které mi vždy běžely v pozadí mé mysli. Nejvíce mě však zaujala myšlenka, že „to nejdůležitější je očím neviditelné“.
Jako malá holka jsem si myslela, že musím být krásná, abych se klukům líbila. Jako starší jsem si uvědomila, že musím být dobrý člověk, abych se líbila těm pravým mužům. A dnes si uvědomuji, že krása je velmi relativní pojem, přesto bychom se měly starat stejnou měrou jak o svou vnitřní, tak i o tu vnější krásu. Jedno bez druhého zkrátka nefunguje.
Pro obě stránky naší krásy, máme pro vás, milé ženy, pěknou letní nálož testování.

S láskou vaše Klára

 

Pro milovnice domácích marmelád a džemů máme sladké testování v pondělí 12. 6. Získat můžete BIO želírovací cukr Labeta.

Ve čtvrtek 15. 6. testujeme punčochové kalhoty Avicenum FASHION 20, které vám budou nožky přímo hýčkat.

Skvělého pomocníka pro vaši pleť můžete vytestovat v pondělí 19. 6. Obličejový epilátor Braun FaceSpa 3v1 vám nejen odstraní chloupky, ale perfektně vyčistí a namasíruje pleť.

Ráda se zamýšlíte nad životem? Knihu Afirmace získáte, když se zapojíte do testování ve čtvrtek 22. 6.

 

A na závěr jedno velké doporučení a pozvání na RESTART MYŠLENÍ. Již po páté vám ve čtvrtek 15. 6. představí své inspirativní osobní i kariérní příběhy např. pan Pohlreich, paní Drábová nebo pan Wágner.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account