V pondělí 14. prosince po čtvrt na pět odpoledne je tu novoluní ve znamení Střelce. A jak už jsem naznačila, ne jen tak obyčejné. Dojde i k zatmění Slunce. Pokud přemýšlíte na tím, co to znamená, už nemusíte. Všechna témata Střelce zesílí nebo rovnou znásobí.
Trápí vás něco? Řešíte složitější záležitost? Pak ji za novu opravdu prociťte a představte si, že se vše již podařilo zvládnout. Vychutnejte si naplno se všemi detaily ten slastný pocit. Pak tuto myšlenku a vizi odevzdejte tam nahoru a v problému se dále nepitvejte. Jen tak se toho zbavíte a nebude se vám to neustále vracet k dořešení.
novoluni ve Strelci a zatmeni Slunce

Co je potřeba dokončit?
Novoluní jsou spojována s novými začátky. Jenže, aby mohlo něco nové vzniknout, je potřeba nejdříve uzavřít to staré. Energie novu vám v tom pomohou. Budete se cítit spokojeně a příjemně, i když si zrovna dvakrát neodpočinete. Blíží se konec roku, tak se zamyslete. Jaké plány jste na tento rok měli? Co jste zvládli a dotáhli? Co naopak ne? To, co dává i nadále smysl si rozvrhněte tak, abyste to byli schopni zvládnout. Záležitosti, které již s vámi nerezonují, uzavřete. K novým začátkům je potřeba, aby bylo něco také ukončeno. Naplánujte si vše potřebné, dynamický Střelec vás povede.

Myšlenky tvoří budoucnost

sve myslenky vysilame do Vesmiru jako prani

Vše kolem vás je energie, stejně tak i vaše myšlenky. Dobře se zamyslete nad tím, jakého směru jsou. Vysíláte je tam nahoru jako svá přání, tak, ať jsou skutečně zaměřeny na to, co si ve skutečnosti přejete a kam chcete směřovat. Ohnivé novoluní v prosinci bude také nasáklé touhou něco změnit, objevit a zhmotnit. Buďte naprosto upřímní, a to, jak k druhým, tak k sobě samotným. Možná budete překvapeni, kolik skvělých nápadů se vám honí hlavou. Nelekejte se ani větší spontánnosti. I dobrodružství a neplánované akce mohou mít velmi pozitivní dopad a smysl pro vaši budoucnost. Nevíte, co vlastně od budoucnosti chcete? Pak vám ohnivý Střelec vše ujasní. Dovolte si svobodu a nedávejte si žádné limity. Co vás v životě čeká snadno ovlivníte už tento nov.

Vůně dálek, dovolených a studia

stuium, cizi jakzyky, uceni se, vzdelavani

Někomu z vás určitě blesklo hlavou, proč už teď mluvím o dovolené. Novoluní ve Střelci je spojené i s cestováním, plány na dovolenou a komunikací v cizině. Takže se bez obav můžete vrhnout na plánování zaslouženého odpočinku už teď. Trošku vrtkavé energie tohoto znamení vás pravděpodobně také popostrčí do studia. Nezáleží na tom, zda vás naláká nějaký kurz, osvojíte si novou dovednost, najmete si osobního trenéra či kouče nebo se vrhnete s elánem do studia jazyků. Půjde vám všechno, pro co se nyní rozhodnete.
S láskou Dana Chara
Foto: pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account