Anděl dobrodružství je hlavní energie na tento týden. Je čas vytvořit si seznam, co chcete prožít, kam se podívat, co vidět. Zkuste si vzpomenou, jaké to je pustit starosti a vrátit se do dětských let, kdy jste měli prima partu a svůj čas trávili objevováním nových cest.

Přeji všem pěkný týden s láskou v ♥️ Agnes

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Hlavní karta celého týdne jsou Milenci. Je to péče o druhé, rodina, harmonie. Ale také rozhodování, co dál. Máte možnost úplně změnit svůj život, otevírá se vám sice nejistá ale nová cesta s číslem 0. Vše nechat za sebou, co bylo, bylo a vykročit vpřed. Andělé vás volají k probuzení, možná jste delší dobu nevnímala, co se okolo vás děje, máte sama v sobě něco změnit, přehodnotit. Jste plná energie a kreativity.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hlavní karta celého týdne je Úspěšná práce s lidmi, najdete řešení. Stabilita a posun ve vztahu. Proudí vám léčivá energie, láska vám otevírá srdce. Je tady i práce, která má pro vás smysl. Vesmír vám posílá možnosti, které zaplní vaše srdíčko, ale spíš nechcete dělat žádné ústupky, trošku se bojíte a nemáte ráda změny a bojujete s tím sama v sobě.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Hlavní karta celého týdne je Páže pentaklů. Máte před sebou obrovské možnosti. Ve všech věcech stojíte na zemi a neslibujete, co nemůžete splnit. Je to i karta těhotenství. Jste na začátku své cesty, ale zatím nevíte, máte nejistou půdu. Vaše emoce jsou plné i strachu, nejistoty, takové silné ženské energie, jako při úplňku. A na vše se dívá muž, který je plný lásky, vzrušení a energie.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Karta celého týdne je 6 holí. Vítězství nebo i návrat někoho z minulosti. Jste vyčerpaná a unavená, možná hádka která nebyla příjemná, rozchod nebo slova, která někdo použil proti vám. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Vše se zlepší, stačí jen věřit, teď jste zastavená a nemáte chuť ani zvednout oči, ale ta hvězda nad vámi nehasne, stačí jen věřit.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Karta na celý týden je Ohnivé eso holí. Máte nápad, možnost a příležitost udělat velkou změnu v životě. Vítr do zad, otěže v ruce a před vámi je i nový vztah. Překonáte těžkosti, věci dotáhnete do konce a začnete znovu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Karta celého týdne je 7 pohárů. Budete se rozhodovat, je vidět plno možností. Únava, vyčerpaní a růžové brýle, které právě sundáváte. Ale dáte šanci, věříte sama sobě, vaší lásce a pokud jsou překážky, vše vyřešíte.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Karta celého týdne je Král pentaklů. Za vás mluví činy, žádná prázdná slova. Budete si užívat života, máte silnou intuici a přichází vám klidně období. Buď se rozhodujete mezi dvěma muži, nebo vás někdo natolik ovlivňuje, že slovně bojujete, nechcete prohrát, ale nějak vás situace zastaví a potřebujete klid.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Karta celého týdne je Mág. Máte šarm, charisma a práce vám půjde od ruky. Výborná komunikace a organizační schopnosti. Romantika, dovolená, odpočinek, je čas udělat změnu. Oživte svůj vztah, udělejte něco jinak, sbírejte plody své práce a vnímejte přírodu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

6 pentaklů, karta tohoto týdne. Je čas požádat o pomoc nebo někoho podpořit. Buďte odvážní, vyplatí se to. Slunko vám dává mužskou energii, chuť něco dokázat, zvládnout. Velká fyzická i psychická energie, pokud bylo něco nejasného, vyjasní se.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Hlavní karta celého týdne je 2 pohárů. Zamilovaní, silná intuice, romantika, láska. Vše je takové zalité sluncem, ale stejně je tady křižovatka, rozhodování, i když jste spokojená je vidět nějaké „ale“, takový trošku vzdor, bojovnost mít poslední slovo.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Karta celého týdne je Páže holí. Okamžitý nápad, volné myšlenky, chuť zariskovat, napínavý celý týden. Spojíte se se svou přirozeností a vytvoříte svou velkou vnitřní sílu. Práce vám půjde od ruky a je vidět i postup, změna a nabídka, která se neodmítá.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Karta celého týdne je Blázen. Vnímejte svou duši, kam vás volá. Máte v ruce plno možností, nový partner, práce, ale spíš budete potkávat stejně naladěné lidi, jako jste vy. Těžké období končí, přijde rozhodnutí, podaří se vám odstranit překážky. Tento týden je plný nápadů, na co sáhnete, bude se dařit.

Foto: Shutterstock

Tagy:
4 Komentářů
 1. Jaroslava Korpášová 10 měsíců ago

  No tak uvidíme….

 2. Lenka Hudečková 10 měsíců ago

  Tak to jsem moc zvědavá a těším se 🙂

 3. NelaVávrová 10 měsíců ago

  Tak tento horoskop je lepší než ten co jsem četla v jiném blogu na těchto stránkách :/

 4. Romana Mlynářová 10 měsíců ago

  Děkuji, pěkný horoskop.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account