Moji nejmilejší, další týden je za námi a před námi opět další . A co víc, už budeme vítat další měsíc, v pořadí již šestý měsíc tohoto roku, tedy červen. U nás bude velký svátek a to v podobě Filmového festivalu pro děti a mládež a já se musím přiznat, že i ve svých letech se na tento čas těším jako malé dítě.  Všude bude veselí, smích, radost a to já mám tuze ráda. Nu a protože čas vskutku plyne jako voda, mám tady pro nás další poselství pro nový týden, v pořadí již pak pro dvaadvacátý, tak tedy pojďme na to.

Čeká nás týden vyjádření, naslouchání hlasu srdce, zajímavých energií a také potřeby se nebát vykročit ze své komfortní zóny a bojovat proti nepřízni.

Nech mluvit svoji duši a neboj se vyjádřit

Taky jste plni dojmů a zážitků, o které se chcete podělit či vykřičet do světa? Je čas vyjít ze svého stínu a nebát se projevit, vyjádřit to, co máme na srdci a to, co chceme s druhými sdílet. Buďme však přeci jen malinko obezřetní. Ne každý v našem okolí nám přeje tak, jako my přejeme jemu či druhým. A k onomu vyjádření máme hned několik možností – můžeme využít sílu slov, ale i činů. Jisté však je, že štěstí přeje připraveným a ten, kdo je připraven, není zaskočen. Proto buďme otevření, kreativní a ukažme, co v nás je a nebojme se sdílet to, co máme na srdci s druhými. Ti, kteří jsou odvážní, ti rozhodně nepřijdou zkrátka.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Energie je všude kolem nás, vnímejme ji

Také se vám stává, že dorazíte někam a vnímáte určité změny, které jsou téměř hmatatelné ve vzduchu, avšak ne vždy je možné je spatřit pouhým okem? Čas naslouchat a vnímat je tady a stejně tak jako vyprávíme svůj život, tak stejně tak je i ona energie kolem nás, která mnohdy řekne více než tisíce slov. Každý z nás si v sobě neseme určitou energii, přesně takovou, která je pro nás komfortní a která je svým způsobem pro nás charakteristická. Vše má své místo a tak nemá smysl měnit něco, co už dávno funguje, má svůj smysl i řád, ba naopak. Je třeba si tuto příjemnou a pozitivní energii hýčkat a najít si v této nelehké době to své.

Neboj se naslouchat – vnímej celým svým já a nech mluvit srdce

Hlas srdce je něco, co nelze jen tak nechat být a nevnímat. Je třeba naslouchat a nechat jej mluvit. Díky němu, se k nám totiž mohou dostat indicie či dokonce odpovědi na naše otázky, které by jinak rozum přebil svoji vahou. Někdy je potřeba udělat ústupek rozumu, dovolit srdci se projevit a důvěřovat mu. Srdce mnohdy ví více než chladná mysl a logika. Jste-li na křižovatce života a nevíte kudy se vydat, zkuste se jednoduše zklidnit. Naslouchejte srdci, jeho tlukotu, jeho tempu a jeho hlasu, ono totiž už dávno ví, co náš život potřebuje. Dovolte si naslouchat srdcem, rozhodně neprohloupíte, někdy je to totiž to nejlepší, co v daný okamžik můžeme udělat.

Thurisaz – náš průvodce pro tento týden

Jedna z nejmocnějších a nejsilnějších run k nám bude po celý týden promlouvat a bude nám průvodcem. Tato runa pak tedy představuje hrom a blesk, současně symbolizuje Thorovo kladivo, moc a sílu. Je znakem nutnosti bojovat, překonávat překážky a věřit si. Obecně lze také o Thurisaz říci to, že poskytuje člověku ochranu před neznámem a pomáhá mu vytvořit ochranný štít proti negativním silám, dodává mu sílu odrazit nepřátelské útoky. Proto tedy bude třeba opatrnosti, otevřenosti a odvahy.

Nuže, myslím, že další týden, jenž je před námi, bude opět vskutku plodným týdnem, o tom není pochyb. A budeme-li připraveni, pak nebudeme zaskočeni. Tak si držme klobouky a vydejme se vstříc novému týdnu s lehkostí.

Opatrujte se mi a krásné jarní dny, s úctou vaše Miriam, Mia

 

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
4 Komentářů
 1. Jaroslava Korpášová 11 měsíců ago

  Toto je oblast, které nerozumím a upřímně, ani mě nebaví číst. Ale věřím, že článek si své čtenářky najde a že jich bude hodně.

 2. Romana Mlynářová 11 měsíců ago

  Děkuji, pěkný článek

 3. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

  Hezky sepsané, děkuji

 4. NelaVávrová 11 měsíců ago

  Super, ano s letním počasím je vše veselejší, sluníčko dodává energii.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account