Sobotní Vlčí úplněk nastane 7. ledna hned pár minut po půlnoci. Ovládne ho znamení Raka. Toto vodní znamení je pověstné svou citlivostí a vnímavostí. A přesně tyto energie přenese i na nás. Bude tedy daleko snadnější se nacítit na druhé. Kdo je empatický vždy, ten bude daleko citlivější než obvykle. Neberte si tedy nic osobně a své emoce spíš jen s nadhledem pozorujte, než abyste se do nich naplno ponořili. Snadněji vám půjde práce s intuicí i napojením se za pomoci esenciálního oleje z Myrty.

Čemu se věnovat?

Napadá vás otázka, zda bude super úplněk? Ne, spíš by se dal nazvat mikro úplňkem. Jen bude hodně zářivý, stejně jako byl ten prosincový, a proto nám bude připadat velký a blízko nás. Vyplatí se věnovat se sobě samotným, nahlédnout do svého nitra. A také spíš než sebelítost prociťovat vděčnost za vše, co již máme a čeho jsme dosáhli. Také se naplno opřete do práce. Jen vynechte vidinu zisku, jde o činnosti, které jste třeba delší dobu odkládali nebo se vám do nich nechtělo. A mimochodem, už máte odstrojený vánoční stromeček?

Foto: Pixabay

Potřebujete mou pomoc či radu?

Ano, druhým často umíme poradit, ale sami pro sebe to nezvládneme. Chybí nám nadhled nad situací. Ráda vás provedu a pomohu vám. Vyberte si z nabídky jednorázových výkladů či konzultací nebo dlouhodobou spolupráci.

Jak využít Vlčí úplněk, jeho energii?

Každý z nás touží po jistotě a stabilitě. A víte, co ji nejvíce nabourává? Nefunkční vztahy. Ve dnech kolem úplňku více naslouchejte své rodině, svým blízkým. Dejte jim najevo, že vám na nich záleží a že je máte rádi. I takto jednoduše se může napětí uvolnit a vztahy urovnat a uzdravit. Vyvarujte se ukřivděnosti, předejdete tak zbytečným konfliktům a hádkám. Pokud se negativní pocity objeví, nenechte je ovládnout vaši psychiku. Dovolte si je pro jednou vědomě propustit, odpustit sobě i druhým a neřešit to nyní.

První letošní nebeské představení

Foto: Pixabay

S počátkem ledna také přichází první meteorický roj Kvadrantidy. Vrcholí už kolem 4. ledna a jsou velmi frekventované. Ve vrcholné fázi padá i sto meteorů za hodinu. Kdo se trošku orientuje v souhvězdích, tak se může dívat směrem k souhvězdí Draka a Pastýře. Můžete pozorování úplňku spojit i s hledáním padajících hvězd a rovnou si něco přát.

Jaké rituály jsou vhodné pro Vlčí úplněk?

Kdo má zajištěnou svou dávku inspirace a má Rituály s Charou, ten již zná svůj rituál pro láskyplnou rodinu. Chcete také své rituály ke každému úplňku i novoluní? Pak pokračujte na mé stránky.

Vlčí či povánoční úplněk, Vlčí měsíc

Lednový úplněk bývá obvykle prvním po zimním slunovratu a po Vánocích, proto se mu říká povánoční. U indiánských vesnic byli vlci počátkem roku hodně aktivní a hladoví. Nešťastně vyli na Měsíc, proto toto označení. Dnes nám vyjí u domů spíš příbuzní vlků – psi. Vlčí smečka má důmyslnou hierarchii. Jejich pospolitost, spolupráce a také respekt jsou krásným vzorem i pro rodiny a komunity. Možná i proto je lednový Vlčí úplněk také ve znamení vztahů a rodiny. S vlky nemají tento úplněk spojený jen indiáni. S podobnými označeními se můžete setkat také u anglosaské kultury či u Galů.

Přeji vám magický start do roku 2023!

S láskou Dana Chara

P.S. Tento vlčí úplněk je velmi intuitivní a pokud si chcete vycvičit svou intuici a zároveň se naučit číst v kartách, kterým budete rozumět, pak jsou tu právě pro vás intuitivní a výkladové karty Magie života.

Foto: Pixabay

Tagy:
10 Komentářů
  1. Tak to jsem nějak prošvihla 🙂

  2. PetraVelíková 1 rokem ago

    Zajímavé, něco na tom bude.

  3. Romana Mlynářová 1 rokem ago

    Podívám se na hvězdnou oblohu a úplněk.

  4. VěraTománková 1 rokem ago

    já se chystám využít úplněk na očistný půst

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account